فهرست
انصاری‌فرد: ضربه به سر نعمتی عمدی بود
انصاری‌فرد: ضربه به سر نعمتی عمدی بود

انصاری‌فرد: ضربه به سر نعمتی عمدی بود

آی اسپورت – محمدحسن انصاری‌فرد دومین دوره حضورش در پرسپولیس را با پیروزی در دربی تهران و همچنین صدرنشینی آغاز کرد. مدیرعامل پرسپولیس امروز میهمان برنامه "سلام صبح بخیر" شبکه سه بود. انصاری‌فرد در بازگشتش به پرسپولیس و در سومین بازی که به عنوان مدیرعامل این باشگاه تجربه می‌کرد یک برد باارزش و منتج به صدرنشینی را تجربه کرد. او البته در بازی روز یکشنبه و در اعتراض به نحوه تقسیم بلیط‌ها به ورزشگاه نرفت.

امیدوارم رای‌ها عادلانه باشد

در بازی‌های دربی اینطور می‌شود اما بازیکنان باید مسائل را رعایت کنند. الزامات فیفا و AFC خیلی شدید شده است و خیلی مسائل را تذکر می‌دهند. در بازی‌های دربی که حساس است چنین اتفاقاتی می‌افتد. هر دو تیم هم این مشکلات را داشتند و ما انتظار داریم کمیته انضباطی در یک فضای متعادل و عادلانه قضاوت کند. یکی دو نفر از بازیکنان استقلال هم شیطنت کردند و ضربه عمدی به صورت سیامک از این جمله بود که کمیته انضباطی واکنشی به آن نشان نداد. امیدوارم دکتر حسن‌زاده نگاه عادلانه‌ای نسبت به همه داشته باشد و امروز با ایشان تماس می‌گیرم. من امروز با او صحبت می‌کنم تا از نقطه نظراتشان مطلع شوم.

عبدی هنوز محصل است!

خدا عیدی خوبی به ما داد و مهم‌تر از تولد من این بود که بازیکن جوانی مثل عبدی گل زد. شب قبل از دربی پیش بچه‌ها در هتل، آقای علیپور پیش عبدی نشسته بود و من هم اولین‌بار بود با او برخورد می‌کردم. علیپور می‌گفت عبدی بچه محل ما است هوایش را داشته باشید. وقتی عبدی گل زد، شب قبل برای من تداعی شد و خیلی خوشحالم. او جوان خوبی است. یک کلیپی هم مربوط به دو سال پیش از او دیدم که بین تماشاچیان قائم‌شهری پرسپولیس را تشویق می‌کرد. او تا دو سه سال پیش هوادار پرسپولیس بوده است و حالا در قلب هواداران ما جا پیدا کرده است. بله او هنوز محصل است!

می دانستم بیرانوند پنالتی را می‌گیرد

خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند پنالتی نبود و خود من با دو سه کارشناس صحبت کردم گفتند پنالتی نبود. پیش‌بینی می‌کردم بیرانوند پنالتی را بگیرد. من این تجربه را با عابدزاده داشتم وقتی در تیم ملی با هم بودیم، ما تمرین پنالتی را بعد از تمرین انجام می‌دادیم 4، 5 پنالتی‌زن بودیم و از 10 پنالتی که می‌زدیم او 4، 5 را می‌گرفت. بیرانوند همیشه با قد بلندش عابدزاده را تداعی می‌کند. حضور او درون دروازه، خوفی به بازیکن پنالتی‌زن می‌دهد.

کالدرون نظر شخصی‌اش را گفته

کالدرون قبل از مصاحبه با من صحبت نکرد. ما باید جوری مصاحبه کنیم که داستانی نداشته باشیم و نمی‌دانم ایشان بر چه اساسی این حرف‌ها را زدند. جلسه‌ای با او داریم تا در این زمینه حساس‌تر باشیم و در کنفرانس‌های خبری حساسیت ایجاد نکنیم. به هر حال کالدرون نظر شخصی‌اش را گفته است.  

دوست ندارند چهار سال متوالی قهرمان شویم

چیزی که طبیعی است و اتفاق می‌افتد این است که خبرهایی می‌شنویم که برخی دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار قهرمان شود. نمی‌خواهم زیاد توضیح بدهم که حاشیه‌ای برای تیممان شود. ما دوست داریم در کمال آرامش برویم و تیم در یک ریل موفقیت حرکت می‌کند و حاشیه دوست نداریم. اگر احساس کنیم که آن برخی واقعا دارند به صورت عملی این کار را می‌کنند مستنداتی داریم که افشا می‌کنیم. اما دوست نداریم مجبور به این کار شویم و دوست داریم پرسپولیس در لاین آرامش حرکت کند.

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2019-09-24 11:23:00
نظر دهید

۲ نظر
مازیار
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۸
نمیدونم چرا هرکی میاد پرسپولیس هوچی میشه
۱
یزدانی بیشرف کثیف
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۱۵
چوب خدا صدا نداره یزدان لاشی
تو بالاخره همین روزا میبین چجوری رباط پاره کنی
هر چی لیاقت خودت و خانواده و خواهر مادرته به دیگران نسبت میدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر