فهرست
تمرین دوم در ترکیه؛ شاد، پرفشار، جدی
تمرین دوم در ترکیه؛ شاد، پرفشار، جدی

تمرین دوم در ترکیه؛ شاد، پرفشار، جدی

آی‌اسپورت- بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به تمرینات آماده‌سازی خود در باشگاه بشیکتاش ترکیه ادامه دادند. ملی پوشان فوتبال ایران پس از برگزاری تمرین نوبت صبح، از ساعت ۱۷:۳۰ با حضور در سالن بدن‌سازی مجموعه تمرینی باشگاه بشیکتاش ترکیه تمرینات نوبت عصر خود را آغاز کردند.

بازیکنان تیم ملی پس از انجام تمرین سی دقیقه‌ای در داخل سالن، به زمین چمن این باشگاه رفتند و تمرین تاکتیکی خود را آغاز کردند؛ تمرینی که اهداف تاکتیکی کارلوس کی‌روش را برای بازیکنان در زمین مرور می‌کرد.

بخش ابتدایی این تمرین به پاس‌کاری دو نفره اختصاص داشت و بعد از این بخش بازیکنان به عبور از موانع پرداختند. در ادامه بخش اصلی تمرین امروز عصر بازیکنان تیم ملی آغاز شد. در این قسمت بازیکنان وظیفه داشتند برنامه‌های تاکتیکی سرمربی تیم ملی همچون دفاع و حمله و همچنین کارهای ترکیبی را با سرعت و بدون کمترین اشتباه در زمین اجرا کنند. این تمرین با جدیت هر چه تمام‌تر بازیکنان همراه بود و بازیکنان در فاصله تنها ۲۳ روز تا آغاز جام جهانی با تلاش و انگیزه فراوان سعی کردند خواسته‌های کی‌روش را در زمین پیاده کنند.

تمرین امروز در هوای مطبوع استانبول برگزار شد. تمرینات تیم ملی فردا پیگیری می‌شود. از فردا تمرینات تیم ملی با حضور رسانه‌های گروهی برگزار می‌شود.

تمرین دوم تیم ملی در ترکیه
۰۰:۰۰

 

سایت فدراسیون فوتبال

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-05-22 22:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مارال
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۹
کیروش از خط زدن بازیکنا احساس شادی میکنه خخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر