فهرست
پشت پرده ماجرای درگیری با علی دایی در ورزشگاه تختی
پشت پرده ماجرای درگیری با علی دایی در ورزشگاه تختی

پشت پرده ماجرای درگیری با علی دایی در ورزشگاه تختی

آی اسپورت - در حالی که چند ماه از درگیری علی دایی در روز بازی پرسپولیس و سایپا می‌گذرد جزئیاتی از این ماجرا منتشر شد. ماجرا از این قرار است که پس از اتفاق‌های افتاده وکیل علی دایی پیگیر ماجرا می‌شود و در شرایطی که دایی در آمریکا به سر می‌برد او به نمایندگی از دایی در جلسات شرکت می‌کند.

برای جلسه آخر سرمربی سابق سایپا خودش اصرار دارد در جلسه حاضر شود تا شاکی را از نزدیک بییند. در این جلسه شاکی مدعی می‌شود که هرگز قصد مشاجره و درگیری فیزیکی با دایی را نداشته و تنها هدفش بیرون بردن دایی از مهلکه بوده است، به همین دلیل از پشت دایی را می‌گیرد تا مانع از بروز تشنج‌های دیگر شود! این در حالی است که در ادعاها و شکایت مطرح شده آمده بود که دایی پس از این برخورد این مامور حراست را کتک زده است!

در این لحظه قاضی پرونده از شاکی می‌خواهد تا بایستد. او که ظاهرا قد کوتاهی هم داشته در پاسخ به این سوال قاضی که: «با این قد و قامت چطور علی دایی را از پشت گرفته‌ای؟» فقط سکوت می‌کند. علی دایی در این لحظه از  قاضی می‌خواهد تا یک قرآن بیاورد و این شخص قسم بخورد که هدفش فقط این کار بوده است! نکته اینجاست که فرد شاکی زمانی که باید سوگند بخورد همه چیز را تکذیب می‌کند و می‌‎گوید که به دروغ به علی دایی اتهام زده است. با این اعتراف و در شرایطی که این فرد خاطی باید به زندان می‌رفته علی دایی از شکایت خودش صرف‌نظر می‌کند تا ماجرا ختم به خیر شود.

خبرآنلاین

۶    
آی اسپورت
2019-06-23 20:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر