فهرست
۳۸۲۰ امضا تا اخراج بارتومئو از بارسلونا
۳۸۲۰ امضا تا اخراج بارتومئو از بارسلونا

۳۸۲۰ امضا تا اخراج بارتومئو از بارسلونا

آی اسپورت - پس از مشکلات به وجود آمده در باشگاه بارسلونا، ۳ نامزد کسب عنوان ریاست باشگاه، جوردی فاره، ویکتور فونت و لوئیز فرناندز با همکاری یکدیگر و پس از ملاقات با گروه‌ هواداری بارسلونا، اقدام به جمع‌آوری امضا برای کنار کردن بارتومئو و هیئت مدیره فعلی بارسلونا کردند و تنها تا دو روز دیگر فرصت خواهند داشت تا ۱۶۵۲۰ امضا از اعضای رسمی باشگاه جمع‌آوری کنند تا رییس فعلی برکنار و انتخابات زود هنگام برگزار شود.

امروز این کمپین که "Mes que una Moció" نام دارد، اعلام کرد تاکنون ۱۲۷۰۰ امضا جمع شده و تا دو روز دیگر به ۳۸۲۰ امضای دیگر نیاز دارند تا روند برکناری بارتومئو از ریاست ادامه داشته باشد. هرچند مدت زمان باقی مانده اندک است ولی معمولا در روزهای پایانی جمع آوری امضا با قدرت و سرعت بیشتری ادامه پیدا می کند و این کمپین با رهبری جوردی فاره امید زیادی دارد تا در نهایت به هدف خود دست پیدا کند.

این در حالی است که ابتدای فروردین به عنوان تاریخ انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا تعیین شد و بارتومئو امیدوار است بتواند تا پایان دوره ریاستش بر این پست باقی بماند. موقعیت بارتومئو به خصوص پس از درخواست جدایی لیونل مسی از بارسا بسیار متزلزل شد.

۲    
آی اسپورت
2020-09-15 19:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر