فهرست
اتفاق عجیب؛ سرمربی اسبق استقلال در زندان!
اتفاق عجیب؛ سرمربی اسبق استقلال در زندان!

اتفاق عجیب؛ سرمربی اسبق استقلال در زندان!

آی اسپورت - بدیهی است شهرت فوتبالی‌ها به همان اندازه که کمک حال‌شان می‌شود، گاهی اوقات برای‌شان دردسر نیز ایجاد می‌کند. این روند در تمام دنیا اتفاق می‌افتد و کاملاً اجتناب‌ناپذیر است. در دهه ۷۰ چهره خارج رفته‌ای بود که برای اهالی فوتبال شناخته شده محسوب می‌شد، اما او را بیشتر به عناوین دیگری می‌شناختند، ولی در مقطعی از آن دهه ناگهان خبر آمد که این شخص به عنوان سرمربی استقلال برگزیده شده است. حضوری که البته چندان طولانی نشد، ولی در همان مقطع نتایج خوبی کسب کرد و همین مسئله برایش به یک کارنامه بدل گردید تا شوق مربیگری در سرش بیفتد و مدعی شود مدارک رسمی مربیگری دارد (که البته داشت) این شخص در چند مقطع دیگر هم با استقلال همکاری کرد و بعداً به یک‌باره سال‌ها از او خبری نشد تا اینکه شنیدیم دوباره به ایران برگشته و در دسته‌های پایین‌تر کار می‌کند (اتفاقاً در آن دستجات هم کارنامه نسبتاً موفقی داشت)، اما همه چیز به یک‌باره برهم خورد.

دستگیری!

سال گذشته بود که خبر آمد این مربی با حکم قضایی دستگیر شده و اتفاقاً پلیس برای جلب او راهی محل تمرین تیمش شده است. در همان زمان کلی شایعه پیرامون دلایل دستگیری او مطرح شد؛ از مسائل مالی و خانوادگی گرفته تا داستان‌هایی که در خارج از کشور رخ داده بود! حتی پای پلیس بین‌الملل هم به این شایعات باز شد، ولی اخبار دقیقی نمی‌رسید و موضوع رفته رفته فراموش شد تا اینکه...

بدهی ۵۰۰ میلیونی

روز دوشنبه شنیدیم سرمربی اسبق استقلال همچنان در زندان است و البته دلیل اصلی محکومیت او نیز مسائل مالی محسوب می‌شود. ظاهراً در خارج از کشور اتفاقاتی رخ داد که باعث شکایت از او شده است. در این میان همه موارد حل شده، ولی ظاهراً مسائل مالی همچنان به قوت خودش باقی است و اگر این شخص بتواند بدهی خود که حدود ۵۰۰ میلیون تومان می‌شود را بپردازد، قضیه حل می‌شود البته می‌گویند برخی از مدیران اسبق استقلال نیز به او قول‌هایی داده‌اند، اما هنوز محقق نشده است.

حکم ۸ ساله؟

البته به موازات این خبر، مسئله دیگری را هم شنیدیم که مهم تلقی می‌شود. براساس این خبر برای سرمربی فوق به خاطر پرونده‌اش حکم ۸ سال زندان بریده شده و قضیه فقط مالی نیست، چون اگر صرفاً بحث بدهی مالی مطرح باشد، هرگاه این رقم پرداخت شود، زندانی طبق قانون از زندان آزاد خواهد شد، ولی حکایت باتوجه به ۸ سال زندان بریده شده (البته اگر خبر درست باشد) کاملاً متفاوت می‌شود و پای مسائل دیگری به میان می‌آید که نمی‌توان بدون اطلاعات دقیق در موردش اظهارنظر کرده و وارد حیطه فوق گردید.

 خبر ورزشی

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-09-11 20:52:00
نظر دهید

۳ نظر
ایرانی
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۱۰
خوب شما که از همه چیز این فرد اطلاع دارید چرا نامش رو نگفتی
یا خبر ننویس یا نام برده رو هم معرفی کن
۲
ایمان
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۲۱
شخص مورد نظر ابراهیم طالبی هست که مدتی مترجم کخ بود، بعد از رفتن کخ به همراه زرینچه هدایت استقلال رو بر عهده داشت. در قشقایی شیراز هم مربیگری کرد فصل پیش و این داستان دستگیری و ... مربوط به بازی فصل پیش قشقایی هست
محمدحسین
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۰۸
طالبی نیست؟
اگر طالبیه که پارسال به خاطر مشکلات مالی با زن قبلیش اینترپل در جریان بازی قشقایی دستگیرش کرد
اگر طالبی باششما یه یکسالی از دنیا عقبید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر