فهرست
آنالیز تصویری؛ همه اشتباهات پرسپولیس روی گل
آنالیز تصویری؛ همه اشتباهات پرسپولیس روی گل

آنالیز تصویری؛ همه اشتباهات پرسپولیس روی گل

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در کنفرانسخبری خود بعد از شکست پرسپولیس مقابل استقلال اعلام کرد که یک اشتباه باعث شد تا تیمش در دربی 86 شکست بخورد. اما واقعیت این است که شاگردان او به خصوص در نیمه اول اشتباهات زیادی داشتند و فقط در صحنه‌ای که منجر به گل استقلال شد حداقل 3 اشتباه فاحش از سوی بازیکنان پرسپولیس رخ داده است.

 

1
1

همه چیز از اینجا شروع شد. با دفع توپ بازیکنان استقلال از محوطه جریمه، توپ در میانه‌های میدان به محسن ربیع‌خواه رسید. هافبک پرسپولیس در حالی که هیچکدام از بازیکنان استقلال نزدیک او نبودند و او هیچ فشاری را حس نمی‌کرد در کنترل توپ ناتوان بود.

 

2
2

استپ اشتباه ربیع‌خواه باعث شد تا فرشید اسماعیلی به او برسد و در درگیری با او به راحتی صاحب توپ شود. در این صحنه ربیع‌خواه به سادگی زمین خورد و از تعقیب اسماعیلی جا ماند.

 

3
3

با پاس اشتباه اسماعیلی توپ به مامه تیام نرسید و بیرانوند که با پاس به عقب خلیل‌زاده صاحب توپ شده بود، توپ را به او برگرداند و خلیل‌زاده هم با یک بغل ساده توپ را به فرشاد احمدزاده‌ای رساند که در میانه‌های میدان قرار داشت.

 

4
4

با اشتباه احمدزاده، توپ از زیر پای او خارج شد و به فرشید اسماعیلی رسید و او به جای آنکه این بازیکن را تحت فشار قرار دهد چند قدم به عقب رفت.

 

5
5

در این صحنه احمدزاده را می‌بینید که به جای رفتن به سمت اسماعیلی، با عصبانیت و حرکت دست، به اعتراض خلیل‌زاده پاسخ می‌دهد.

 

6
6

اسماعیلی از تحت فشار نبودن جپاروف استفاده می‌کند و توپ را به او می‌دهد. اما باز هم از 4 هافبک پرسپولیس که همگی روی یک خط ایستاده‌اند هیچکس به سمت جپاروف نمی‎رود و این بازیکن بدون این که مزاحمتی ببیند با یک پاس بلند خوب توپ را به مامه تیام می‎رساند.

 

7
7

و اشتباه آخر! در حالی که بیرانوند مسیر شوت ضعیف تیام را تشخیص داده و شیرجه زده تا توپ را به راحتی در اختیار بگیرد، خلیل‌زاده با تکل توپ را قطع می‌کند اما نمی‌تواند آن را دفع کند و وریا غفوری که از راه رسیده، پس از کنترل توپ و دریبل خلیل‌زاده دروازه پرسپولیس را باز می‌کند.

۲۷ ۱۸  
آی اسپورت
2018-03-02 18:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸ نظر
پدرام
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
به ربیع خواه چه ربطی داشت ؟؟؟؟

درسته ربیع خواه دیروز ضعیف بود حتی متوسط هم نبود ولی اینکه بیایی یه توپ رو از 10 دقیقه قبلش بهش بچسبونی اوج

بی شرفی روزنامه نگاریه

حمزه
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
از لحظه استپ ربیع خواه تا گل بیست و پنج ثانیه طول کشید!!
ناشناس
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
اون زمان پرسپولیس خوب داشت حمله میکرد ربیع خواه می‌تونست زمینه ساز گل باشه نه اینکه توپ رو لو بده و دیگه حرکت نکنه
عمر خری بین برادر بغداد
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۱۹
من از اولم گفتم این روزا هر چی سر لنگ میاد همش تقصیر اسماعیلیه اینو خودشم پارسال گفت خخخخخخ
۳
احمد ام
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
آخی . آی اسپورت مثکه خیلی نارحته . آروم نشدی هنوز عزیزم؟ ایراد نداره بازی بعدی ایشالا شما میبرید . حالا بازی بعدی رو هم اگه ترسیدید هیچ . یه روزی که ترستون ریخت می برید
Ghafurie filip lahm
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
توپ رو امید ابراهیمی میده به چپاروف ن فرشید.درسته ربیع خواه خوب نبود ولی دلیل نمیشه سر لجبازی با برانکو همه تقصیر ها رو سر این بنده خدا بریزید ک.
مهرداد
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
فقط برای اینکه بفهمید این سایت چقد نویسنده پرسپولیسی داره یه نگاهی به تیتر مطالب بعد از دربی بندازید:
کلافگی در روز بی‌هیجان پرسپولیس؛ یک مقابل شش!
ماه عسل در جهنم(در مورد استقلال)
واکنش برانکو به ادعای مسلمان؛ او غمگین بود
سرنوشت عالیشاه؛ بدتر از سرنوشت نوراللهی؟
برانکو: حریف را زیادی جدی گرفته بودیم
تمرین پرسپولیس پس از دربی؛ تهدید و تحریم
آقای «برانکو» ما را ببخش
دیاز دوباره رقیب شفر می شود؟
حاشیه تمرین پرسپولیس: اعتراض هواداران
دیناموزاگرب بی خیال محرمی نمی‌شود
کنایه جدید زمانی به منصوریان: حسرت هفته های اول
شهر هرت؛ تعظیم برانکو به مرد دویست هزار دلاری
انتقاد فنونی‌زاده از برانکو: آدم لجباز
استراتژی مناسب رمز پیروزی استقلال
عجز مدیر مقابل لجاجت سرمربی(در مورد پرسپولیس)
حمایت از برانکو: کارهای او را فراموش نکنید
انقلاب تاریخی شفر در استقلال
نفر به نفر با پرسپولیس؛ لشکر شکست‌خورده و صادق
زمستان پرگل وریا
دلخوری احمدزاده از فحاشی‌ها؛ آخر فصل می‌روم
استراحت برای تیم برنده؛ شفر آبی‌ها را مرخص کرد
شجاع و ماهینی؛ دوقلوهای پراشتباه پرسپولیس
باخت دیکتاتورها؛ شفر جشن قهرمانی را خراب کرد
محسن خوب، محسن بد؛ آنچه دوست داریم، آنچه می‌بینیم
قهرمان نشدن پرسپولیس کاری در حد معجزه
مزد ترس باخت است
پایان ادعای برانکو؛ دربی دیگر جذاب نیست؟
قاب ویژه؛ شادی آشنا برای مسلمان و احمدزاده
عکس روز؛ باخت در دربی این قدر تلخ بود؟
گزارش تصویری؛ شفر در آسمان
همه سورپرایزهای برانکو در دربی؛ برگ بازنده
شفر در کنفرانس: پرسپولیس بزن‌زیرش بازی کرد
ادعای عجیب مسلمان: من ممنوع البازی هستم!
چهره روز: محسن مغضوب برانکو
برانکو در کنفرانس: به خاطر هواداران غمگینم
پرسپولیسی‌ها بنویسید: مقصر باخت چه کسی بود؟
انتقال در جدول نیم فصل دوم؛ استقلال جای پرسپولیس
قاتل پرسپولیس؛ اشتباهات مسلسلی برانکو
به خیر گذشت؛ شکستگی ابروی تیام
سورپرایز برانکو برای دربی: جناب پروفسور
استقلالی‌ها بنویسید: نظرشما درباره شفر؟
استقلال ۱-۰ پرسپولیس؛ جشن استقلال با شفر

در حالی که استقلال برنده دربی بوده دریغ از یه مصاحبه اختصاصی یا تحلیل نفر به نفر از استقلال ولی نزدیک به 20 مطلب در مورد محسن مسلمان که حتی بازی هم نکرده و بیش از 4 مطلب در مورد امید عالیشاه و تلاش مذبوحانه ش برای برگشتن به پرسپولیس با شرکت در برنامه به عنوان کارشناس پرسپولیسی. واقعا خودتون حالتون بد نمیشه که در چنین سایت غیر حرفه ای مطلب مینویسین. جایی که ظاهرا اصلا سردبیر نداره و هر کی واسه دل خودش مینویسه.
آرش6
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
همیشه به تیم برتر گیر میدند نه تیم کمتر
۷
خشایار
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
برو توی غار طرفدار تیم برتر. زرت !!!
آرش6
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
غار که جای شماست طرفدار تیم حقیر سوم پایتخت

سالی دو سه بار میایید بیرون
۵
Omid
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۵۱
ممنون از روشنگري شما.متاسفانه در تلويزيون و برنامه هاي ورزشي و نود و گزارشگران هم اين نگاه وجود داره.اوووف به اين نون خوردن و گريه به حال نبود وجدان در بعضي افراد.استقلال هميشه مظلوم ولي سربلند و استوار و هميشه پيروز بوده.درود به شرف استقلال و استقلالي ها
۵
Omid
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۵۱
ممنون از روشنگري شما.متاسفانه در تلويزيون و برنامه هاي ورزشي و نود و گزارشگران هم اين نگاه وجود داره.اوووف به اين نون خوردن و گريه به حال نبود وجدان در بعضي افراد.استقلال هميشه مظلوم ولي سربلند و استوار و هميشه پيروز بوده.درود به شرف استقلال و استقلالي ها
۳
عمر خری بین برادر بغداد
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۲۵
اره تیم برتر که ریقش در اومد تو دربی که هیچی امسال تا بغداد هم آبرو برا خودتون نزاشتین .... خشایار جان شما ناراحت نشو امید منظورش رو درست نگفت تیمش ریده حواسش نیست خودشم میدونه....... این حرفا همش فس فس زیادیه که از طرف لنگیها ساطع میشود خخخخخخخ
۱
حمید
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۵۹
خب اینا که همش انتقاده. از کی تا حالا هجمه درست کردن علیه یه تیم و هر نیم ساعت انتقاد کردن شده نشانه طرفداری از اون تیم.
احسان
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۷
مشکل این تیم شوان ( چوپان) علیل زاده !!!! کمر تیمو شکسته. ربیع خواه فاجعست اما اشتباه وسط زمین دلیل گل خوردن نیست . اون علیل زاده سوتی مقصر ۹۹ درصد گل های خورده پرسپولیسه. تازه از سوتی های بنگر خلاص شدیم یکی دیگه جاشو پر کرد.
۴
كسري
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
به خدا پرسپوليس با بودن ربيع خواه داره ده نفره بازي ميكنه سر همينه كه تو بازيهاي حساس كم مياره بعد همه ميگن برانكو تو بازيهاي بزرگ كم مياره علتش همينه حالا ماهيني يه بازيكن متوسط هست كه گاهي خوب بازي ميكنه ولي ماهيني به همراه احمد زاده چندوقته كه رو مخن ولي ربيع خواه ديگه از رو مخي رد كرده طرف يه استپ ساده هم بلد نيست توپي كه ميشد موج دوم حملمون رو تشكيل بديم با افتضاح ايشون تبديل به ضد حمله شد فرق بازيكن اينجا معلوم ميشه استقلال حمله كرد برگشت شد موج دوم حمله رو تشكيل دادن و به گل رسيدن ولي با ربيع خواه همينه كه هست تو بازيهاي حساس و تاكتيكي واقعا كم مياريم چون تو اون بازيها سطح تيمها برابره پس پرسپوليس كم مياره و به پاي برانكو نوشته ميشه كه چوب اشتباهشو ميخوره برانكو رو لجبازي .شما صحنه ي گل سوم السد رو نگاه كنين متوجه ميشين كه اين ربيع خواه اصلا يه ذره هوش فوتبالي و بازي خوني نداره در حالي كه بازيكن السد رفته تو و مشخصه پاس به بيرون ميده ربيع خواه به جاي اينكه بياد رو نقطه ي پنالتي و خوخي رو بگيره و اجازه شوت زدن نده بهش ميره به سمت دروازه انگار ميخاد سيد جلال رو مهار كنه بخدا فوتباليست نيست دودش به چشم ما ميره .
كسري
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۴
اينرو هم فراموش كردم بگم عكس شماره شش رو نگاه كنين ماهيني به جاي اينكه نزديك به يارش(مامه تيام)باشه تا سيدجلال جا نمونه و كمكش كنه معلوم نيست حواسش كجاست انگار حواسش به اينستا و عكس با خانومشه بابا به خدا فوتباليست نيستي حيف از صادق حيف از كمال و احمد كه اين جاشونو بگيره انگيزه اي تو بازيكن نميمونه وقتي ميدونه هركاري كنه دقيقه ي ٦٠تا٧٠ تعويض ميشه و از ما بهترون تو زمين ميمونن واقعا ايندو بازيكن مخصوصا ربيع خواه افتضاحن .
محسن
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۱۵
✔️حمله دوباره کریمی به سرمربی تیم‌ملی: چرا مجمع فدراسیون به قرارداد کی‌روش که روی ترکمنچای را سفید کرده ورود نمی‌کند!

علی کریمی در جریان گفت و گو با رئیس هیات فوتبال خراسان با اظهارات تند خود قرارداد کارلوس کی‌روش را به قرارداد ترکمنچای تشبیه کرد و گفت:
▪️چرا هیچ کسی به این پرونده ورود نمی کند! چرا کسی نمی گوید که سباستین در تیم ملی چکار می کند؟ او چون مربی روزمزد است در حال حاضر با بازیکنان تیم ملی کار می کند تا حقوق بگیرد!

▪️اینکه بازیکن برود در اردوی تیم ملی دوچرخه بزند بعد استخر سونا برود که کار شاقی نیست مگر مربیان ما نمی توانند خودشان چنین کاری انجام دهند؟ ما مربی بزرگ خارجی آوردیم که در کنار چند مربی ایرانی کار یاد بگیرند اما در حال حاضر چنین اتفاقی رخ نمی دهد چون کی روش حاضر به انجام این کار نیست!

برادران هم در واکنش به این اظهارات اعلام کرد:
▪️اطلاعات من از شما درباره این قرارداد بیشتر است اما اعتراض نباید با جار و جنجال باشد./ خبرورزشی

@KhabarOnline_IR
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر