فهرست
نیمار-بارسا؛ گریزمان به PSG پیشنهاد می‌شود
نیمار-بارسا؛ گریزمان به PSG پیشنهاد می‌شود

نیمار-بارسا؛ گریزمان به PSG پیشنهاد می‌شود

آی اسپورت - بارسلونا همچنان به جذب نیمار فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن علاقه مند است و در این مسیر قصد دارد آنتوان گریزمان را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال به پاری سن ژرمن واگذار کند. به گزارش Sky Sports، بارسلونا آماده است یک فصل پس از جذب آنتوان گریزمان، به مهاجم فرانسوی خود اجازه خروج دهد تا بخشی از بودجه تیم برای جذب نیمار و لائوتارو مارتینز در تابستان تامین شود.

بارسلونا ارزش آنتوان گریزمان را 100 میلیون یورو می داند و آماده است این مهاجم قهرمان جهان را در تابستان به فروش رساند. وی می تواند بخشی از مبلغ انتقال نیمار که ارزشش توسط پاری سن ژرمن 150 میلیون یورو برآورد می شود، باشد، مگر اینکه بازیکن یا باشگاه علاقه ای به این انتقال نداشته باشند، که در این صورت به تیم دیگری واگذار خواهد شد. اما این نقل و انتقالات در حال حاضر برای هر باشگاهی گران به نظر می رسد و با توجه به شیوع و همه گیری ویروس کرونا، بعید به نظر می رسد حتی ثروتمندترین باشگاه های اروپا نیز چنین مبالغی برای جذب یک بازیکن هزینه کنند. اخیراً لیونل مسی اعلام کرده بود که بازیکنان بارسلونا در طول روزهای بحرانی 70 درصد دستمزدشان را دریافت نمی کنند و این می تواند کمک بزرگی برای بلوگرانا باشد. کاپیتان بارسلونا یکی از بازیکنانی است که بارها تمایلش را برای بازگشت نیمار ابراز کرده است.

از سویی آنتوان گریزمان هنوز معتقد است که آینده اش در بارسلونا رقم خواهد خورد و حتی گفته می شود در تبلیغ کیت فصل آینده بارسلونا که به زودی رونمایی می شود، شرکت خواهد کرد. اما اگر بارسلونا موفق به جذب نیمار و لائوتارو مارتینز شود، با توجه به حضور لیونل مسی و لوییس سوارز به انتخاب چهارم یا پنجم تیم بدل خواهد شد.

     
آی اسپورت
2020-04-02 18:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر