فهرست
توئیت‌های دردسرساز ناظمی؛ عواقب پرکاری!
توئیت‌های دردسرساز ناظمی؛ عواقب پرکاری!

توئیت‌های دردسرساز ناظمی؛ عواقب پرکاری!

آی اسپورت - مازیار ناظمی این روزها در فضای مجازی به خصوص توئیتر فعالیت زیادی  دارد. او می‌گوید بازی پرسپولیس و کاشیمای ژاپن یک بازی ملی است و برای همین با نگاه ملی توئیت می‌کند و همین شائبه طرفداری او از تیم پرسپولیس را ایجاد کرده و برایش دردسرساز شده.

مازیار ناظمی در دو، سه روز گذشته هر روز چند توئیت داشته که همه درباره پرسپولیس و بازی حساس فینال این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بوده است. این شوری که او برای خبررسانی دارد باعث شده در مواردی در توئیت‌هایش اشتباهاتی هم داشته باشد. مثل توئیتی که تصویر یک وایت‌برد را منتشر کرده بود و آن را وایت‌برد برانکو نامیده بود در حالی که با کمی دقت اسامی صیادمنش و وریا غفوری در آن دیده می‌شد یا توئیت دیگری که درباره تغییر ساعت بازی پرسپولیس نوشته بود و آن را به مشکل بینایی ژاپنی‌ها ربط داده بود. این توئیت خیلی زود به یک جنجال تبدیل شد و او برایش به نژادپرستی متهم شد تا جایی که مجبور به پاک کردن توئیت و توضیح دادن درباره‌اش شد.

خبرآنلاین

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-10-31 15:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
takobar
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۰۶
صد رحمت به جواد خان خياباني عزيز!!
اخه مرد ناحسابي كي گفته اين بازي وجهه ملي داره؟؟؟
اين يك بتزي مهم باشگاهي است و ما طرفداران تيم رقيب استقلالي ها هم مي خواهيم ژاپني ها برنده شوند! به همين سادگي!
nima bagheri
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۲۲
takobar:
آفرین من به عنوان یه پرسپولیسی خیلی با این نگاه ات موافقم خودم به شدت بعد باخت استقلال به العین و السد خوشحال شدم جدی
الانم نکته اینه موضع درستی دارید فقط این آرزو به گور سپرده خواهد شد چون پرسپولیس با شکست کاشیکا قهرمان آسیا خواهد شد
۲
KEAN
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۴۰
یکی نیس بگه احمق جان،این بازی ملی نیست،هر چقدر هم خودتو جر بدی،اینا دارن به بهانه بازی ملی عقده طرفداری علنی از تیم محبوبشونو خالی میکنن،وگرنه قبلا با ظلم در حق استقلال نشون دادن هیچ اعتقادی به این مسایل ندارن،این کارها فقط برای تیم محبوب حکومت هست،استقلال سال ۹۲ رفت نیمه نهایی ،تو یه هفته و بین بازی با بوریرام تایلند و اف سی سئول کره برای استقلال بازی گذاشتن و اجازه ندادن مستقیم از تایلند به کره بره ،ذوب و سپاهان رفتن فینال هیچکس از بازی ملی دم نزد،حرف از قهرمانی های استقلال هم که خار چشمشونه،فقط برای تیم محبوب حکومت حماسه سرایی میکنن،«لَعنة الله عَلیٰ قوم الظالمین»
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر