فهرست
حوصله همه سر رفت؛ به جز آقای وزیر
حوصله همه سر رفت؛ به جز آقای وزیر

حوصله همه سر رفت؛ به جز آقای وزیر

آی‌اسپورت- این قصه ‌کفایت مدیران باشگاه استقلال را باید از کجا شروع کرد که آقای سلطانی‌فر لحظه‌ای در برکناری این اساتید، درنگ نکند؟ صحنه کاملا عیان است. دو باشگاه دولتی به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه یافتند و تیمی که از نظر فیفا محروم بوده، بازی نقل و انتقالات را از آن یکی برده و سوپرجام را هم به زمین نرفته، فتح کرده است. اگر فرض‌هایی مثل پرسپولیسی بودن تصمیم گیرنده‌ها را کنار بگذاریم، بیش از هر چیز ‌عیار مدیران باشگاه استقلال در مقایسه با رقیب دیرینه‌شان به چشم می‌آید.

هوادار استقلال می‌پرسد چرا من باید با ارسال پیامک، هزینه تیم محبوبم را پرداخت کنم اما مدیر ضعیفش را آقای سلطانی‌فر انتخاب کند؟ اگر وزارت ورزش صاحب این تیم است، چرا اجازه می‌دهد زمان به ضرر اموالش سپری شود؟ چرا همین امشب نه؟ یک مدیر باید آینده‌نگر باشد. یعنی همان شبی که تیم در حال دور افتخار بابت صعود به یک‌چهارم نهایی آسیاست، معاونانش را فرا بخواند که نقشه راه را برای آینده ترسیم کنند. آیا کار سختی بود که پیش‌بینی کنند، حداقل ۴ بازیکن در جام جهانی خواهند داشت؟ آیا نمی‌دانستند که چند استقلالی به تیم امید دعوت می‌شوند؟ وضعیت قراردادها چه طور؟ این‌که ابراهیمی به قطر می‌رود را همه ایران، قبل از جام جهانی متوجه شدند، جز هواداران دو آتیشه و مدیران باشگاه استقلال. از ۲۵ اردیبهشت، شب بازی با ذوب آهن تا ۴ تیر، حدود ۴۰ روز تیم استقلال تعطیل بوده. آن همه لشکر کمیته فنی در باشگاه استقلال که هر روز مصاحبه می‌کنند، یک بار به رضا افتخاری و یا وینفرد شفر تذکر داده‌اند که چرا این‌قدر دیر تمرینات استقلال شروع شد؟

تست پزشکی، الفبای زبان نقل و انتقالات است. کفایت یعنی به عنوان یک مدیر تشخیص بدهی که تست پزشکی فوری از انتشار خبر در نیمه شب مهم‌تر است. دانش و سواد فوتبالی یعنی بدانی، وقتی پزشک باشگاه آن همه نکته درباره مصدومیت علی کریمی می‌نویسد، حتما نگران کننده‌ است و تو نباید زیر قراردادش را امضا کنی. مدیران استقلال با جذب چند بازیکن مصدوم، پیش از شروع جام جهانی در خواب خرگوشی فرو رفتند. در نقطه مقابل، مدیران تیم رقیب با مهدی ترابی و سروش رفیعی، بدون تنوع در رنگ کت‌ و شلوار، به تیتر یک بازار تبدیل شدند. حتی تعداد روزهای مرخصی برانکو و شفر را هم می‌توان مقایسه کرد.

این همه تعلل، نشان از ضعف مدیریت در باشگاه استقلال دارد اما تنها راهکار وزیر ورزش در همه این روزها اضافه کردن دوست صمیمی خود به عنوان عضو پنجم هیئت مدیره باشگاه استقلال بوده. امیرحسین فتحی را آوردند که مدیرعامل شود اما او هم در همین مدت چشمش ترسیده و شنیده می‌شود که حاضر نیست مدیرعامل شود. تنظیم فهرست تعلل‌ها و ضعف‌های مدیران باشگاه استقلال حوصله هر نویسنده‌ای را سر می‌برد اما آقای وزیر باحوصله ادامه می‌دهد.

 

@noorifar

۳۰ ۷  
آی اسپورت
2018-07-17 23:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
___
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۱
تبم ارتجاع سرخ و سیاه محرومه تیم محبوب حکومت نباید از قافله عقب بمونه بنابراین ساده ترین راه حل زنجیر بستن به پای رقبب اصلی . ساده ترین روش ابجاد بحران مدیربت به دست مدیران وزارت ورزش دیگه عاام و آدم فهمیدن چرا همچین مدیران ظعیفی حفظ میشن و مدیران ظعیف تری مثل فتحی اضافه میشن این بازی کثیف مدتهاست که دیگه لو رفته
آرش6
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۵۸
نترس - با پخش کردن شماره تلفن مازیار ناظمی تو گرو ه های هواداری استقلال کلکشون کنده شد

این که کسی نمیاد جای افتخاری رو بگیره به خاطر اینه که پول اضافه میکنه

از جهانگیری پول میگیره وگرنه کی میتونه 500هزار دلار نقد از وزارت ورزش بگیره بدون هیچ چیزی -

همه میترسند از بدهکاری استقلال
۸
Ava_86
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۷
یه مطلب خوب و منطقی از آقای نوری فر. مدیرای استقلال به هر دلیلی عملکرد افتضاحی داشتن اما برای اینکه ازفشار افکار عمومی فرار کنن با نظریان مسخره و هوچی گری سعی در تغییرجهت افکار عمومی دارن
خاطره الهلال
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۲۶
چه عجب سایت آی اسپورت فهمید که لنگ حکومتیه و وزیر و پسرش دارن استقلال رو نابود میکنن و چقد دیر فهمیدید!!!
...
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
خدا شفات بده!
كسري
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۵۳
يعني چه نويسنده چه طرفدار كيسه هيچ فرقي باهم ندارن هر جفتشون متوهم و پرتوقع اخه جناب نوري فر مگه همين چند وقت پيش قرار نبود بركنارش كنن همين متوهم ها اومدن گفتن پرز مارو چرا ميخان بردارن به قول يكي از دوستان شما حماعت صبح زنده باد و شب مرده باد هستين با يه غوره سرديتون ميشه با يه مويز گرميتون اون وزير بيچاره هم نميدونه به چه ساز شما برقصه ،اول برين تكليف خودتون رو با خودتون مشخص كنين بعدا افاضات بفرمايين.اين از مدير عاملتون ولي راجع به پيامك و پول كمك اون،اينو بدونين شما دارين از كمكهاي ما استفاده ميكنين در حالي كه ١/٥ برابر شما شركت ميكنيم ولي همين وزارت داره به مساوات تقسيم ميكنه پس توهم رو بزارين كنار كه وزارت با شما دشمن هستش ،اما راجع به اصل مطلب و نبودن مشكل در تيمها و دير شروع شدن تمرين و همه ي اينها اينرو بدون اگه سر تيم ما پروفسور برانكو نبود ما هم مشكل شمارو داشتيم تنها تفاوت ما با شما همين فرق پروفسوربرانكو و شفرشومن هستش در حالي كه هر دو ميدونستن كه تاريخ دربي كي هستش ولي برانكو به موقع اومد به تمرينات و وجدان كاريش اجازه نداد كه مثل شفرشومن در تعطيلات پي عيش و نوش باشه بله فرق دوتيم يكي مربيهاي اون دو تيم هست و يكي هم پول حروم،پول حرومي كه از من طرفدار پرسپوليس تو حلقوم كيسه ها ميريزن و مادامي كه اسپانسرمشترك بين اين دو تيم باشه اب خوش از گلوي شما پايين نميره به خدا اينو دارم با اطمينان ميگم پول من و امثال من از گوشت خوك براي شما كيسه كشها نجس تر هست .در اخر ميگم قلعه نوعي قشنگ شمارو شناخت و اهل كوفه خطابتون كرد و ناف شمارو با دغل بريدن و همچنين نامردي به قول قلعه نوعي شما اهل كوفه هستين.
۳
.
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۵
عدم برنامه ریزی و بی کفایتی شفر به کسی ربط داره؟ برید خداروشکر کنید المان به فینال نرسید چون این یارو هنوز تو صداو سیما نشسته بود و جشن 400k اینستاگرامش رو میگرفت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر