فهرست
تخریب نه، بیایید تولید کنیم
تخریب نه، بیایید تولید کنیم

تخریب نه، بیایید تولید کنیم

آی اسپورت - آنها قبل از این گل تماشایی ۲۳ بار با سرعت زیاد توپ را در نقاط مختلف زمین به گردش درآوردند، ۲۳ ضربه بدون معطلی از چپ به راست و راست به چپ و از یک‌سوم دفاعی خودی به یک‌سوم دفاعی حریف و در نهایت ضربه‌ای تماشایی به کنج دروازه تیم ژاپن، به جایی مرغ هم آنجا تخم نمی‌گذارد. این کیفیت است، این تولید است. شما نمی‌توانید در فوتبال امروز جهان بدون تولید و بدون کیفیت در یک تورنمنت بزرگ‌ به پیروزی برسید، راهی که فوتبال قطر در آسیا ۲۰۱۹ طی کرد یک مسیر فوق‌العاده، شگفت‌انگیز و حسرت‌برانگیز است. تیمی با یک نسل طلایی جوان‌، خوش‌اخلاق و کم‌ادعا و البته با یک سرمربی ناشناخته که حالا ارزش واقعی خود را نشان می‌دهد.

بخاطر داشته باشید که تولید در فوتبال کار ساده‌ای نیست. یک را دو کردن، دو را سه کردن و با سه به ۲۳ رسیدن مرارت، تلاش، تمرکز و تمرین لازم دارد چیزی که احتمالا فوتبال ملی ما از آن بی بهره بوده است. این ملایم ترین انتقادی است که می‌توانم از تیم ملی فوتبال ایران انجام بدهم. تیمی که در این تورنمنت نه با استراتژی سال‌های دور خود فوتبال مالکانه و صاحب توپ بلکه به قصد تخریب و استفاده اشتباهات دفاعی حریف وارد مسابقات شده بود. تخریب نقطه مقابل تولید است چیزی که دیگر به آن احتیاجی نداریم، بیایید تولید کنیم و از تخریب و تخریب چی‌ها برائت بجوییم که راه نجات فوتبال ما چیزی جز این نیست.

۱۸ ۶  
آی اسپورت
2019-02-01 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
یک هوادار غمگین هستم
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
دقیقا ما کی استراتژی فوتبال مالکانهداشنه ایم؟ با ذکر مثال توضیح دهید ....
قربون دلیلی که جناب برانکو اخراج شد این بود که میگفتن حملخ ای نیست و فیزیکی و‌دفاعی ست .... لطف کن ما رو‌روشن کن دقیقا کی بوده غیر از همون تورنومنت ۹۶ که القضا سوم شدیم مثل همین حام تازه با تسل طلایی کل تاریخمون. نود هشت که برادر خرشانسی بود ... تو که دیگه سنت میخوره، همین عربستان وینگادا بردمون لب حذف.

کمترین انتقادی که دارم اینت که دست از توهم برداریم.


این تیم بی ادعای شما بیست میلیارد دلار خرجش شده به گواه مطالب اینجا در طول بیست سال نه اینکه مربی تیم برا اردو‌دست به دامان شیخ عرب بشه لطفا مرم کنید و اجازهفرمایید در یکی از مراکز تمرینی تان لگدی به زیر توپ بزنیم....
اینکه بالاخره از بین وزیر یا تاج یکی دروغ میگفتخ به کیروش .... تو‌که خوبی و باهوش و سازنده، ته و توش رو در بیار کدومشون دروغ گفته اند
۲
pooyan
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۳۲
بهمن ماه ١٣٩٧ !!! و يه مسير جديد
و البته " كيروش رفت "!!!
۱
آرش6
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۵۴
برای تولید کردن یک فوتبال ناب اول باید علف های هرز این باغ رو بچینیم

تاج -کفاشیان -ساکت -اسلامی

اینها در زمینه مدیریت علف هرز هستند

پژمان راهبر -عادل فردوسی پور - عشوندی -کاس نژاد - و جغله اونها امیر پور

علفهای هرز رسانه ای

اینها رو تا از سر راه بر نداریم فوتبال این مملکت درست نمیشه

کنت دراکولا
جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۵۶
این دوره ,بهترین زمان برای قهزمانی بود.ولی کیروش تمام توانش رو از روی حسادت گذاشته بود برای دعوا با برانکو در حالی که برانکو اصلا محلی و کاری با ایشون نداشت.در ضمن این همه قطر رو بزرگ نکنین ,قطر رو به دو تیم تقسیم کنیت و بونجاح ,ژاوی, گابی,ادمیلسون,العربی,مساکنی,نام تایه هی ووو رو بهش اضافه کنین ما تو جام باشگاههای اسیا چهار بار بازی کردیم و حذفشون کردیم.دقیقا دارم میگم چهاربار که یه بار میتونه شانسی باشه ولی چهار بار اصلا.
علیرضا
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۲
خواهش میکنم یه مطلب بنویسید با عنوان چرا‌ معز علی مثل عمر خربین نشد‌؟و نتونست‌مقابل پرسپولیس هتریک کنه و ارزش کار برانکو رو توصیف کنید.
۶ ۱
عموی سوباسا
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷، ۰۵:۰۲
عوضش شیوا ساکی جر داد اربابت رو سه بار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر