فهرست
رکورد عجیب مسی؛ دبل هت تریک
رکورد عجیب مسی؛ دبل هت تریک

رکورد عجیب مسی؛ دبل هت تریک

آی اسپورت- مسی در دیدار یک‌شنبه تیمش مقابل دپورتیوو لاکرونیا در لالیگا یکی از عجیب‌ترین شب‌هایش را گذراند.  شب عجیبی برای ستاره بارسلونا بود. لیونل مسی در این بازی در گلزنی ناکام بود. ضرباتش به نحو عجیبی وارد دروازه‌ نمی‌شدند.

تیرک دروازه چند بار مانع از گلزنی این بازیکن شد. گل دوم بارسلونا از توپ برگشتی که با ضربه مسی به تیرک برخورد کرده بود به دست آمد. دو ضربه دیگر مهاجم بارسا به تیرک برخورد کرد اما این پایان ناکامی‌های ستاره آرژانتینی نبود. در نیمه دوم داور یک پنالتی‌ به نفع بارسلونا اعلام کرد. مسی پشت توپ ایستاد اما ضربه‌اش را دروازه‌بان دپورتیوولاکرونیا به زیبایی دفع کرد تا ناکامی‌های شماره "۱۰" آبی‌ اناری‌ها تکمیل شود. در ادامه‌ بازی مسی یک فرصت گلزنی خوب داشت که ضربه‌اش با اختلاف زیادی به بیرون رفت.

 مهاجم بارسلونا در این شب در ضربه به تیرک هت تریک کرد. او نخستین بازیکنی است که در یک فصل در این زمینه  دو بار هت تریک می‌کند. مسی پیش از این مقابل رئال بتیس سه ضربه‌اش به تیرک برخورد کرد. مهاجم آرژانتینی در مجموع در این فصل ۱۴ ضربه‌اش با برخورد به تیرک گل نشده است. از طرفی آبی‌ اناری‌ها ۲۶ ضربه‌شان با برخورد به تیرک همراه بوده که مسی در صدر قرار دارد. سپس لوییس سوارس با چهار، جرارد پیکه با سه، پائولینو با دو، ایوان راکیتیچ، دئولفئو و جوردی آلبا با یک ضربه رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

مسی اکنون با ۱۴ گل برترین گلزن لالیگا است. اگر نیمی از ضرباتش که به تیرک برخورد کردند تبدیل به گل می‌شدند اکنون مسی فاصله زیادی نسبت به دیگر گلزنان داشت.

۱    
آی اسپورت
2017-12-18 19:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر