فهرست
لوله کشی، شغل اصلی قاتل رئال مادرید و زیدان!
لوله کشی، شغل اصلی قاتل رئال مادرید و زیدان!

لوله کشی، شغل اصلی قاتل رئال مادرید و زیدان!

آی اسپورت - شب گذشته رئال مادرید در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا کوپا دل ری، در دیداری عجیب با نتیجه دور از انتظار دو بر یک مغلوب تیم دسته سومی آلکویانو شد و ممکن است تبعات این شکست عجیب، برای زیدان سخت تمام شود. در دیدار شب گذشته، رئال مادرید با گل ادر میلیتائو از حریف خود پیش افتاد، اما در دقیقه 81 خوزه سولبس مدافع آلکویانو گل تساوی را وارد دروازه آندری لونین سنگربان رئالی ها کرد تا این بازی به وقت های اضافه کشیده شود. در دقیقه 110 رامون لوپز بازیکن میزبان از زمین مسابقه اخراج شد و به نظر می رسید شاگردان زیدان موفق شوند مقابل تیم 10 نفره آلکویانو به گل برتری برسند.

اما برخلاف انتظارها این تیم دسته سومی آلکویانو بود که روی نفوذ خوب علی دیاکیته به گل رسید. ارسال این بازیکن به دهانه دروازه رئال مادرید، با ضربه خوانان کاسانوا مهاجم آلکویانو همراه بود تا این بازیکن گل برتری را وارد دروازه لوس بلانکوس کند. در پایان این دیدار عجیب، ستاره های چند صد میلیون یورویی مادریدی ها مقابل تیم گمنام آلکویانو تن به شکست دادند و از جام حذفی کنار رفتند.

پس از این بازی، اخبار و آمار عجیبی در رابطه با تیم مرموز آلکویانو منتشر شد. نکته جالب درباره بازی شب گذشته این است که خوزه خوان فیگوراس دروازه بان 41 ساله آلکویانو در طول زندگی ورزشی خود تنها تجربه یک بازی در سطح بالای فوتبال اسپانیا را دارد. این دروازه بان که سابقه حضور در رئال وایادولید، اورنس و الچه را در کارنامه دارد، در حالی چهارشنبه شب مقابل شاگردان زیدان موفق به ثبت 10 سیو شد که تنها سابقه حضور در یک دیدار لالیگا به همراه سلتاویگو در سال 2003 را دارد ولی او با سیو های فوق العاده اش عامل پیروزی تیمش بود.

در واقع پس از ثبت این آمار، اوپتا اعلام کرد که هیچ دروازه بان دیگری در این فصل در تمامی رقابت ها، در بازی با شاگردان زین الدین زیدان سیوهای بیشتری نسبت به فیگوراس انجام نداده است. نکته عجیب دیگر بازی دیشب، به گلزن تیم آلکویانو برمیگردد. خوانان کاسانوا که در دقیقه 115 گل برتری را وارد دروازه مادریدی ها کرد، یک لوله کش نیمه وقت است که در واقع فوتبالیست بودن شغل دوم او محسوب می شود. بازیکنی که پس از به زانو درآوردن شاگردان زیدان، مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

     
آی اسپورت
2021-01-21 20:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر