فهرست
گزارش ویژه؛ گل‌ به خودی‌های رقبای پرسپولیس
گزارش ویژه؛ گل‌ به خودی‌های رقبای پرسپولیس

گزارش ویژه؛ گل‌ به خودی‌های رقبای پرسپولیس

آی اسپورت - پرسپولیس در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با گل به خودی مدافع ایرانی السد قطر به برتری دست یافت و صدرنشین گروه خود شد. قهرمان زودهنگام هفدهمین دوره لیگ برتر ایران در روزی که صعودش به مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از پیش قطعی شده بود و تنها برای صدرنشینی برابر السد بازی می کرد، توانست با گل دقیقه ۲ بازی که توسط مرتضی پورعلی گنجی مدافع ایرانی السد به اشتباه وارد دروازه تیم قطری شد، حریف خود را مغلوب کرده و به عنوان صدرنشین این گروه راهی مرحله حذفی شود. به این ترتیب، پرسپولیس چهارمین بار به لطف گل به خودی بازیکنان حریف از سد حریفان خود عبور کرد. در ادامه چهار گل به خودی تیم حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را مرور می کنیم؛ گفتنی است هر چهار گل به خودی که به سود پرسپولیس رقم خورد، گل های برتری سرخپوشان به حساب آمده و باعث پیروزی آنها شده است.

۲۰۱۵/ پرسپولیس ۲-۱ بنیادکار (جورابایف)

در آخرین دیدار مرحله گروهی، پرسپولیس در آزادی میزبان بنیادکار بود که این دیدار با نتیجه یک بر یک در جریان بود تا اینکه در دقیقه ۷۲ روی ارسال مرحوم هادی نوروزی، جورابایف بازیکن حریف توپ را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

۲۰۱۵/ پرسپولیس ۱-۰ الهلال  صفر (دیاگو)

پرسپولیس پس از صعود از مرحله گروهی، در یک شانزدهم نهایی باید به مصاف الهلال می رفت و در دیدار رفت میزبان این تیم بود. بازی تا واپسین ثانیه ها با تساوی بدون گل دنبال می شد که روی نفوذ عالیشاه و همکاری او با طارمی، توپ به دهانه دروازه الهلال رسید که دیاگو مدافع برزیلی الهلال به اشتباه توپ را وارد دروازه تیمش کرد.

۲۰۱۷/ لخویا قطر ۰-۱ پرسپولیس (چیکو فلورس)

پرسپولیس در دیدار برگشت از مرحله یک شانزدهم نهایی در قطر به مصاف لخویا رفت؛ دیدار رفت دو تیم در تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقیقه ۲۲ وحید امیری از سمت راست نفوذ کرد و توپ را به مهدی طارمی سپرد؛ طارمی هم پس از ورود به درون محوطه جریمه لخویا، قصد ارسال پاس عرضی را داشت که در میانه راه، توپ با برخورد به چیکو فلورس به درون دروازه تیم قطری رفت و سرخپوشان با همین گل به مرحله بعدی رقابتها صعود کردند.

۲۰۱۸/ پرسپولیس ۱-۰ السد قطر (پورعلی گنجی)

در آخرین دیدار مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان السد بود که باز هم با گل به خودی مدافع حریف به برتری رسید. ارسال بازیکنان پرسپولیس از جناح چپ و دفع ناقص مرتضی پورعلی گنجی منجر به تک گل این بازی شد. این سومین گل به خودی رقبای تیم برانکو در ورزشگاه آزادی بود.

 

90tv

۷ ۱۴  
آی اسپورت
2018-04-17 10:37:00
نظر دهید

۱۴ نظر
اشکان4
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱
بعد به ما استقلالی ها میگن با گل به خودی رفتین به مرحله بعد !
۶۶۶۶۶۶
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
تو هفت دوره حضور ما در لیگ قهرمانان ما ۴ تا گل ب خودی داشتیم و تو ۶ تا بازی مرحله گروهی همین دوره شما ۴ تا گل ب خودی داشتین.
پس دیگه زر مفت نزن.
علی
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۳۵
کلا این جمعت یه دوساله به لطف فدراسیون و تضعیف بقیه تیما یذره پا گرفتن کلا اصل و نسب خودشون رو یادشون رفته و خدارو هم بنده نیستن! البته کم کم از همین روزا بازم به فوتبال اروپا علاقه مند خواهند شد!!
۳
...
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۷
به لطف خرج کردن پول های میلیاردی و مهاجم 6 میلیاردی و هافبک های 4 میلیاردی و حمایت رسانه ها و داورا دوتا برد اوردین کیسه کشا دیگه پررو نشین
مهدی
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۵
این مرتضی پور علی گنجی حتما سال آینده سر از تیم لنگ درمیاره!
۶ ۱
####
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
همین پورعلی گنجی سال پیش پنالتی خودش رو خراب کرد تا کیسه بتونه بره اسیا #کیسه کش احمق نباشیم
saman
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۵۸
البته یک تیمم هست که تو همین سه ماه اخیر همینقدر حریفانش گل به خودی زدن و اول شدن در گروهش رو مدیون همون گل به خودی هاست :)))))
((
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
خدایاااااا این پرسپولیس با اینا چیکار کرده که اینطوری دارن میسوزن؟؟؟ از سال 2015 گشتین دنبال گل به خودی درحالیکه کیسه تو همین یک ماه پیش 3 تا گل به خودی حریفانش نقش زیادی تو صعودش داشت! چرا از سود و زیان داوری چیزی نمینویسین؟؟؟
محمد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۲۶
از دیشب که بازی تمام شد یک سری رسانه ها با تمام قوا حملاتشون رو شروع کردن. اول از داوری شروع کردن و حالا گزارش درباره گل به خودی در صورتیکه بعد از اشتباهات وحشتناک داور در بازی برگشت استقلال با العین همین ریانه ها سکوت محض کرده بودن. گل به خودیهای حریفان استقلال هم که دیگه گفتن نداره. این افراد فقط دنبال زدن پرسپولیس هستن تا جا برای کوتوله هایی مثل استقلال باز بشه
سامان
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
از گل به خودی های كیسه هم بنویسید همین امسال جلو الریان و تیم دوم الهلال تو هر دو بازی گل به خودی و 10 نفره شدن حریف براش بود و 4 امتیاز مفت گرفت
+
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹
چقدر جالب که درست دو روز بعد از دبل قهرمانی پرسپولیس سایت ها شروع میکنن به کوبیدن تیم؛ از انتقاد به شیوه بازی تیم تا مقاله های گریان و اشک ریز در رسای کیروش و کوبیدن برانکو و البته هوچی بازی سر پول ناجی المانی! و هر روز فرستادن بازیکنان پرسپولیس به یه تیم و دلالی واسه کیسه و حالا این تیتر.
امیر
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۳۱
دبل قهرمانی رو خوب اومدی
۱
فرهاد شیرکوند
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
این سایت های ورزشی اون قدر نامرد و استقلالی شدند که یادشون میره بنویسن الهلال با تیم دومش روبه روی استقلال ایستاد . الهلال اول هفته الفاتح را با نتیجه 4 بر یک شکست داد و قهرمان سعودی شد اما از ترکیب اون بازی فقط 4 نفر مقابل استقلال ایستادند. اما دریغ از یک اشاره. البته با همین تیم دوم هم حقشون پاره کردن استقلال بود اما شانس نیاوردند.
ابیدل
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۳۰
در جواب #عزیزم گلم مرتضی پور علی گنجی فصل پیش اصلا پنالتی نزد که خراب کنه وقتی که سایت های لنگی شروع میکنند به این شکل ماست مالی کردن پس حتما خبری بوده والا چه نیازی بود همچین دروغی بگن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر