فهرست
تیم به تیم با لیگ جزیره: در صدر چه خبره؟
تیم به تیم با لیگ جزیره: در صدر چه خبره؟

تیم به تیم با لیگ جزیره: در صدر چه خبره؟

آی اسپورت- پل مرسون، کارشناس اسکای اسپروتس، نکاتی را درباره چند تیم مدعی لیگ برتر انگلیس مطرح کرده که در زیر آن‌ها را می خوانیم.


چلسی:برای چلسی هفته بزرگی پیش رو است. به نظرم اگر آن ها دو بازی بعدی را ببرند، بعید است تیمی دیگر بتواند به آن ها برسد. البته دو بازی پیش رو دو بازی بزرگ هستند. یکی از این بازی ها با آرسنال است. به نظرتان آرسنال می تواند چلسی را شکست دهد؟ من فکر نمی کنم. چلسی به طرز شگفت آوری خوب بازی می کند، در خط دفاعی بسیار فشرده و غیر قابل نفوذ است و از طرفی آرسنال هم معمولا در بازی با تیم های بزرگ دچار دردسر می شود. این باعث می شود برای بازی هفته آینده شانس بیشتر برای تیم کونته باشد. بازی دیگر هم با لیورپول است و این بازی هم در تعیین قهرمان تاثیر شدیدی دارد.


آرسنال: در بازی با برنلی که آرسنال در دیداری پرتنش این تیم را 2 بر یک شکست داد ونگر داور چهارم را هل داد و  محروم شد. نباید این کار را می کرد. این کار درست نبود. اما شرایط الکسیس سانچس و مسوت اوزیل و صحبت هایی که درباره قرارداد آن ها به میان است روی او تاثیر گذاشته و ذهنش را مشغول کرده. هفته هاست که روزنامه ها در این باره می نویسند و فشارهایی از سوی هواداران به ونگر وارد می شود، تمدید قرارداد آن ها باید تا حالا انجام می شد، فکر می کنم هر دوی این بازیکنان هم منتظر هستند ببینند چه خواهد شد. اما این موضوع روی ونگر فشار آورده و ممکن است برای بازی های دیگر تیم هم او را تحریک کند.


لیورپول: یورگن کلوپ می گوید کوتینیو بازیکنی در سطح جهانی است، اما این طور نیست. او کریستیانو رونالدو نیست، حتی ادن هازارد هم نیست، البته به نظر من. اگر او در اوج دوران بازیگری اش بود، و اگر هازارد هم باشد، من نمی دانم کدام را باید برای تیمم ترجیح بدهدم. اما کوتینیو می تواند بهتر از این هم باشد. فقط به این فکر کنید در این فصل او باعث برد چند بازی برای لیورپول شده است؟ کراگر از او انتقاد کرده بود که نمی تواند موقعیت های زیادی برای خودش فراهم کند و درست هم گفته بود.در لیگ او 5 گل زده، جو آلن در استوک هم همین تعداد زده است. لروی بازی سوانزی هم بیشتر از این ها گل زده است. به نظر کوتینیو باید روی گلزنی بیشتر کار کند و اگر لازم است سبکش را عوض کند.


منچستریونایتد: یونایتد امشب با ویگان بازی دارد، در جام حذفی انگلیس. ویگان در چمپیونشیپ دو برد بزرگ داشته است، مقابل بورتون و برنتفورد. اما منچستریونایتد برای آن ها حریف خیلی بزرگی است. فکر می‌‌کنم یونایتد از پس این بازی هم به راحتی بر بیاید. مورینیو و تیمش روند رو به رشدی دارند و بعید است ویگان بتواند مانع پیشروی آن ها شود.

 

۲    
آی اسپورت
2017-01-29 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر