فهرست
تراکتوری‌ها بنویسید: به سالام امیدوارید؟
تراکتوری‌ها بنویسید: به سالام امیدوارید؟

تراکتوری‌ها بنویسید: به سالام امیدوارید؟

آی اسپورت – سرانجام ارطغرل سالام ترکیه‎ای به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی انتخاب شد. او دیشب وارد تبریز شد و مورد استقبال پرشور هواداران این تیم قرار گرفت. در کارنامه او فراز و نشیب‌های زیادی دیده می‎شود. او با بورسا اسپور قهرمان سوپرلیگ ترکیه شده و سابقه مربیگری در لیگ قهرمانان اروپا را هم دارد ولی در سال‌‎های گذشته موفقیت خاصی نداشته و با تیم‌‎هایش در میانه‌های فصل قطع همکاری کرده. به همین دلیل درباره آینده تراکتورسازی با این مربی ترک تردیدهایی وجود دارد.

حالا شما هواداران تراکتورسازی بنویسید که با این مربی به آینده تیم خود امیدوارید؟

۴ ۲۶  
آی اسپورت
2018-01-19 16:03:00
نظر دهید

۲۶ نظر
مهدی تهرانی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
عمرا... مورینیو هم بیاد تبریز این تی تی ها نمیذارن کارش رو بکنه
خخخ
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۳
حق با شماست....
محمد
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
مشکل سلام و خدا حافظی نیست

مشکل آجورلو و سپاه هستند و سرباز بازیکنهای بی غیرت و پانترکهایی که تماشاگرهای اصیل رو فراری میدند
۶۶۶۶۶۶
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
دقیقا
مارال
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۲۸
کاملا درسته
۲
محمد
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
ما می گیم سپاه رو نمی خوتییم مربی عوض می کنند. ما پادگان نمی خواییم به کی بگیم دردمون رو
تورک اوغلی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
تورک ها ی ترکیه سرامد ملیت تورک از نظر برتری نژادی هستند و از اینکه مربی تیراختور یک نفر از ترکیه هست واقعا راضیم
دوم اینکه تیراختور نماد پانتورکیسم و هویت طلبی نژاد برتر تورک محسوب میشه برای این هدف نماد خواست یک ملت هست
سوم اینکه از تیراختوری ها سوال شده نمیدونم چرا ژن های معیوب اومدند جواب میدند
۶ ۶
ع ع ب
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۴
نو سوئیس 4 تا نژاد آلمانی و فرانسوی و ایتالیایی و رومانش که تا 100 سال پیش داشتن همدیگه رو می کشتن الان دارن با آرامش و صلح و صفا زندگی می کنن ، تو رواندا که همین 25 سال قبل نسل کشی نژادی داشتن الان هوتو و توتسی ها دارن با هم زندگی می کنن بعد این تورک اوغلی دیوانه حرف از برتری نژادی می زنه و حتی به خود مفلوکش احترام نمی ذاره و ترکهای ترکیه نژاد برتر می دونه!!! آخه حماقت و بی شعوری تا چه حد !!!
a
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
ژن خوب تر تو قبرسهه معیوب اش نفهمی مثل تو هست که .....هر چه بلا سر تراکتور میاد از سر شما پان ترک های نفهم هست که سیاسی ایش کردید حتی دیگه تماشگر ها ورزشگاه نمیاند سپاهم اگه کمک نمی کرد الان مثل شهرداری ماشین سازی بودید /امیدوارام امسال بره لیگ یک کل لیگ از دست شما ها راحت شوند .....
مهدی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
آخه شاسکول یه نگا تو آینه بکن ببین تو اون قیافه ژن برتر میبینی
آزار
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۶:۲۲
نژاد برتر، واسه گاری لازمت دارم. میای!!؟ بارکشی هم میتونی بکنی. هر کدوم خواستی. حالا که نژاد برتری چقدر بیشتر کار میکنی!؟ چقدر بیشتر بار میبری؟
۳
تبریزلی
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۲
مطمئنم اونی که این مزخرفاتی که در مورد نژاد برتر ترک و بقیه داستان نوشته یک پانفارس بیشرفه که مثلا میخاد خودشو جای یه پانترک مطرح کنه که آقا پانترکها اینجوری فکر میکنن!!! بیشرف پست با این حرفا شاید یه عده خام بشن و بیان به هموطنشون توهین کنن ولی بجایی نمیرسید.
۲
به تبریزلی
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
بهت قول میدم یکی از همین مسئولای آی اسپورت باشه که میخواد دعوا راه بندازه و بازار سایت رو گرم نگه داره!
تبريزي
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
كلا با تيمداري اين شكلي موافق نيستم، تيمداري برنامه ريزي ميخواد، چرا با احساسات هواداران بازي ميكنن، شايد از لحاظ روحي رواني مربي خوبي براي تراكتور باشه ولي در كل براي امسال جواب نميده ، تراكتور بايد به مزايده گذاشته بشه و خصوصي بشه، بيشترين ضرر رو از سرباز بازيكن خود همين تراكتوره كه داره ضرر ميكنه، و قطعا فدراسيون و دولت زياد راضي به فوتبال پرتماشاگر نيست و ميخوان تراكتور رو نابود كنن، آخر امسال اتفاق بدي براي اين تيم خواهد افتاد، اون موقع كساني نيستن كه مقابل تيمهاي تهراني مقابله به مثل كنن، ميگين نه ، تا آخرسال منتظر بمونين ، اون از سپاهان و اينم از تراكتور و سپيدرود، فقط براي فدراسيون تيمهاي خودشون أهميت دارن كه مال سازمان ورزش …
مهدی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۶
باید همه تیمها به بخش خصوصی واگذار بشه والبته یه تغییراتی تو قوانین بدن که تیمداری سود ده بشه هم تهرانی و هم شهرستانی . تبریز اونهمه پولدلر و کارخونه دار داره که میتونن تیم رو سر و سامون بدن
۶
آیدین
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۸
در اینکه ساغلام مربی توانایی شکی نیس، حداقل رزومه‌ش این رو میگه. اما چیزی که کاملا مشخصه یک مربی برای موفقیت نیاز به خیلی چیزا داره که اکثر اونا در تشکیلات تراکتور دیده نمیشه. امکانات زیرساختی که متاسفانه خیلی ضعیفه و هیئت مدیره نظامی تراکتور اصلا چنین چیزی رو درک نمی‌کنه. حمایت هوادار شرط اصلیه که اونم به خاطر حضور ارگان نظامی، داره روز به روز کم‌رنگ میشه، فقط عده کمی میان استادیوم که اونا هم تحت تاثیر چند تا مزدور حکومتی کارشون شده فحاشی متاسفانه. وگرنه هوادار اصیل تراکتوری هیچ موقع دهنش رو به فحش باز نمیکنه، چون ترک نماد فرهنگ و همدلی هستش. وجود بازیکن هم که ابزار اصلیه که اونم به جز تعداد اندکی بازیکن باغیرت و متعصب، بقیه سربازانین که هیچ تعصبی به پیراهن تراکتور ندارن. و مشکلات بسیار دیگه‌ای که همه اینا ناشی از سیاست نادرست مالکیت تراکتوره که عملا با اهداف سیاسی و نه فوتبالی، باشگاه رو تبدیل کرده به پادگان نظامی. بنابراین روزی میتونیم از موفقیت حرف بزنیم که این ارگان نظامی دست از سر تراکتور برداره و اون رو به دلسوزان بومی واگذار کنه و تراکتور به معنای واقعی کلمه مردمی بشه.
علی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
فوتبال ترکیه از ما جلوتر هست مربی های بهتری هم داره. اما باتوجه به شرایط تراکتور حتی اگر فرض محال فاتح تریم رو هم میاوردن نه به خاطر علم فوتبالی که به خاطر مسائل دیگه بود. تیم در استانه سقوط هست. چشم به هم بزنیم میبینیم هفته 29 ام هست 15 ام جدول هستیم.
یاسر
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
هوادار تراکتور خر نمیخواد شما پالانش رو عوض میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان به جدول یه نگاهی بکنید ببینید تراکتور با فانوس به دست شدن فقط اندازه یه بازی فاصله داره. مربی آوردن بردن نماز جمعه. بنده به عنوان یه هوادار تا شرایط تراکتور از اساس درست نشه به استادیوم نمیرم. حیفه وقتم رو برای اینا تلف کنم. سپاه باید دست از سر تیم برداره - بازیکن سرباز کلا برچیده بشه- بدن دست بخش خصوصی افرادی در تبریز هستن که مدتها دنبالش بودن اما سپاه نذاشته- به مرور مسائل بهره برداری های قومیتی هم توسط خود هواداران از بین میره.
میلاد
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۰
انشاالله که موفق میشه. من که خیلی امیدوارم
۵
ناصر
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
برای تراکتور فاتحه خون لازمه. بسم الله الرحمن رحیم....
وحید
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۴
مشکل تراختور مربی و بازیکن نیست.مشکل از یه جای پر نفوذ هست.
۹
آذری زبان
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
مشکل تراکتور فقط فقط اراذل و اوباش پان ترک است که تراکتور رو کردند پلی برای رسیدن به مقاصد شوم سیاسیشون.
پارس کلب
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۴۰
مشکل تراکتور پان فارس های منفور هستند که دست از سر تورک ها برنمیدارند
۱
امین
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۹
از آذری زبان نوشتنت معلومه نگران تراکتوری
۱
علیرضابردخونی زاده
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
ن هرکی بیاد همینطوره ازتونی که بالاترنداریم دیدیدکه نتونست فقط بایدخودشون بخوان تاتیمشون خوب بشه
۱
بهزاد
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۰
مفت خورها به بهشت نمیروند
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر