فهرست
اوساسونا ۲-۲ بارسلونا؛ وقتی مسی نباشد!
اوساسونا ۲-۲ بارسلونا؛ وقتی مسی نباشد!

اوساسونا ۲-۲ بارسلونا؛ وقتی مسی نباشد!

آی اسپورت - بعد از برتری پرگل هفته قبل مقابل بتیس به نظر می رسید بارسلونا در فصل جدید راه افتاده باشد، اما آنها در سومین دیدار در غیاب لیونل مسی به تساوی دست یافته و مجموعا چهار امتیاز از این سه هفته گرفتند. بر خلاف تصورات بازی با برتری اوساسونا آغاز شد و این تیم در دقیقه ۷ به زیبایی به گل اول دست یافت. ارسال براندون از سمت راست با ضربه زیبا و والی روبرتو تورس همراه شد تا اوساسونا با یک گل از بارسلونا پیش افتد. در دقیقه ۱۷ همکاری آلبا و گریزمان می توانست منجر به فرصت گلزنی شود اما حضور به موقع مدافعان اوساسونا مانع این اتفاق شد. در ادامه جریان بازی آرام دنبال شد و بارسلونا حتی قادر به خلق یک موقعیت نصفه و نیمه نیز روی دروازه اوساسونا نبود.

در دقیقه ۳۸ روی ارسال ناچو، آویلا در مقابل دروازه بارسلونا صاحب فرصت خوبی شد اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقایق پایانی یوردی آلبا در محوطه جریمه اوساسونا متوقف شد اما داور اعتقادی به پنالتی داشت تا در نیمه اول سردی که بارسلونا علیرغم 76 درصد مالکیت حتی یک ضربه به چارچوب هم نداشت و اوساسونا نیز روی تک موقعیت خود به گل رسید، میزبان با برتری ۰-۱ راهی رختکن شود.

اما در بین دو نیکه ارنستو والورده تصمیم گرفت آنسو فاتی را به جای نسلون سمدو وارد زمین کند و این ستاره ۱۶ ساله در دقیقه ۵۰ فرشته نجات بارسلونا لقب گرفت. روی ارسال تماشایی کارلس پرز، آنسو فاتی موفق شد با یک ضربه سر تماشایی گل تساوی بارسلونا را وارد دروازه اوساسونا کند. در دقیقه ۵۷ براندون می توانست با یک ضربه پای چپ دروازه بارسلونا را باز کند اما ضربه او به بیرون رفت. در دقیقه ۶۰ کارلس پرز با یک ضربه زیبا از پشت محوطه دروازه اوساسونا را تهدید کرد اما روبن عکس العملی خوبی از خود نشان داد.

اما در دقیقه ۶۵ باز هم روی پاس کارلس پرز بارسلونا به گل دوم هم دست یافت. آرتور ملو در محوطه با با یک حرکت تکنیکی و ضربه ای دقیقه به گوشه دروازه اوساسونا به زیبایی موفق شد گل دوم را وارد دروازه حریف کند. در دقیقه ۷۰ روی همکاری گریزمان و آرتور، بارسا می توانست گل سوم را  به ثمر برساند اما روین روی خط توپ را مهار کرد. در دقیقه ۷۸ ویلار با یک ضربه دیدنی می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما تراشتگن عکس العمل خوبی نشان داد. اما در ادامه اوساسونا فشار خود را افزایش داد و در نهایت با خطای هند جرارد پیکه در دقیقه ۸۳ به یک ضربه پنالتی دست یافت که روبرتو تورس آن را تبدیل به گل کرد. در دقیقه ۸۸ کارلس پرز یک تک به تک فوق العاده را با تعلل در مقابل دروازه اوساسونا از دست داد تا بارسلونا در نهایت ۲-۲ مقابل اوساسونا متوقف شود.

۱    
آی اسپورت
2019-08-31 21:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر