فهرست
مقایسه روز؛ تفاوت دو نامه خداحافظی!
مقایسه روز؛ تفاوت دو نامه خداحافظی!

مقایسه روز؛ تفاوت دو نامه خداحافظی!

آی اسپورت - برانكو ايوانكوويچ سرانجام با انتشار يك پيام خداحافظی، جدايی‌اش از پرسپوليس را اعلام كرد. بخش ابتدایی اين نامه شامل همان تعارفات مرسوم و تشكر از هواداران می‌شود، اما مرد كروات در بخش آخر پيغامش از هواداران به خاطر شكست در برخی مسابقات و همچنين ارايه نمايش‌های ضعيف در چند بازی عذرخواهی كرده است. عذرخواهی برانكو در حالی است كه او در قامت مربی شش جامه، با سه قهرمانی متوالی ليگ و دبل قهرمانی در فصل آخر از پرسپوليس خداحافظی می‌كند. اين نامه، به نوعی يادآور پيام خداحافظی كارلوس كی‌روش از تيم ملی ايران بود كه اگرچه بعد از شكست سه بر صفر برابر ژاپن نوشته می‌شد، اما در آن اثری از ابراز تاسف بابت آن باخت ديده نمی‌شد. كی‌روش ترجيح داده بود به جای عذرخواهی، نامه‌اش را با اين جمله به پايان برساند: «با کمال افتخار از طریق فوتبال، آن احترامی که مردم ایران داشته‌اند را به جهانيان نشان داديم.» كی‌روش و برانكو هر دو به فوتبال ايران خدمت كرده‌اند، حالا هر دو رفته‌اند و اميدواريم هر دو موفق باشند، اما بين شخصيت آنها تفاوت‌هایی وجود داشت كه حتی در نامه خداحافظی‌شان هم قابل مشاهده است.

۶۰ ۲  
آی اسپورت
2019-06-20 16:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرامرز
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۱۶
برانکو دوبار از ایران رفت، هردوبار بزدلانه رفت. برانکو مصاحبه میکرد و به به میگفت، اما پشت سر قرارداد می بست. حالا شما خوشحالی چون برانکو عذرخواهی کرده؟
حمید پرسپولیسی
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۷
این بزدل و شیردل رو برای جوامع عقب افتاده ساختند.طرف چهار سال اومده ایران هر چهار سال تیمش صدر جدول بوده قراردادش تموم شده رفته.عاشق چشم و ابروی ایران هم نبوده.به خاطر پول کار کرده.مثل کیروش.حالا کیروش پولتون رو می گرفت و دستتون رو گاز می گرفت و تف می کرد تو صورتتون ولی برانکو محترمانه باهاتون رفتار می کرد.مشکل از جماعت ایران است که افراد رو تا عرش بالا می برند و یا تا ذیل پایین می کشند.
متاسفم برای دوستانی که رفتند جلوی باشگاه و ابروریزی کردند در حالی که پرسپولیس با مربیگری دایی یا گلمحمدی و بازیکنانی چون طارمی بشار رامین رضاییان وحید امیری احمدزاده انصاری ترابی میتونه باز قهرمان بشود.مگر لیپی از یوونتوس رفت این تیم دیگه قهرمان نشد؟فوتبال رو بازیکن های باکیفیت بازی می کنند نه مربی.میگی نه از وینفرد شفر بپرس که هرچه کرد نتونست شعور فوتبالی رو به مغز چشمی و فرشید و باقری بچپونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر