فهرست
قاتل خطرناک در خط حمله؛ منشا، متخصص آسیا
قاتل خطرناک در خط حمله؛ منشا، متخصص آسیا

قاتل خطرناک در خط حمله؛ منشا، متخصص آسیا

آی اسپورت - برانکو در کنار همه توانایی‌های فنی‌اش استعداد خوبی در خرید بازیکن خارجی ندارد. این را بارها نشان داده و خیلی‌ها اعتقاد داشتند که با خرید منشا کاملا این موضوع را ثابت کرد. بازیکنی که قرار بود یک فصل زوج ویرانگر طارمی را تشکیل دهد و فصل بعد جای خالی او را پرکند هیچ کدام از این دو کار را انجام نداد. در عوض، او نقش پررنگی در صعود تاریخی پرسپولیس به فینال داشت تا مشخص شود برانکو در خرید او اشتباه نکرده است. منشا در این فصل هم درست مانند سال گذشته که ستاره سرخ‌ها در قاره کهن بود. آمار او در آسیا برای هر مهاجمی حسرت‌برانگیز است.

او لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ مرحله حذفی به پرسپولیس اضافه شد و در ۳ بازی، ۴ گل زد. ۲ گل مقابل الهلال و یک گل مقابل الاهلی میانگین گلزنی او را به حدود هر ۶۵ دقیقه یک گل رساند که نسبت به آمار او در لیگ برتر یک تحول بزرگ محسوب می‌شد.

او لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۸ هم همین روند را ادامه داد تا مشخص شود که عملکرد فصل گذشته‌اش اتفاقی نبوده است. سه گل و یک پاس گل آمار این فصل او بود. البته او این آمار را در حالی به جای گذاشت که در اکثر بازی‌های ابتدایی پرسپولیس در آسیا در ترکیب اصلی قرار نمی‌گرفت. او در آسیا کمتر از ۵۵۰ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد و با یک گل تاریخ‌ساز مقابل الدحیل و یک پاس گل ارزشمند مقابل السد نامش را در صعود پرسپولیس به فینال حک کرد. حالا آمار منشا در آسیا ۷ گل زده و یک پاس گل است.

با صعود پرسپولیس به فینال، منشا از مهاجم ذخیره‌ای که فقط برای خالی نبودن لیست در پرسپولیس مانده بود به یکی از مهره‌های تیمی تاریخی تبدیل شده است. بازیکنی که دیگر هیچکس نمی‌تواند به راحتی از کنار نامش بگذرد.

نود

۳۲ ۱  
آی اسپورت
2018-10-23 21:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۶:۴۰
ماریچ و بشار رسن رو حتمن عمه محترم عادل فردوسی پور آوردن پرسپولیس؟!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر