فهرست
سوالاتی درباره تیام؛  با هوادار صادق باشید
سوالاتی درباره تیام؛ با هوادار صادق باشید

سوالاتی درباره تیام؛ با هوادار صادق باشید

آی اسپورت - مدیران باشگاه استقلال هر بار که شفر و تیام درخشیدند درباره جذب آنها مدعی شدند که این افراد را با مطالعه و تحقیق و شناخت کامل و با وسواس خاص انتخاب کردند. اگر فرض کنیم ادعای مدیران باشگاه در این مورد صحیح است، آن‌وقت باید به چند سئوال پاسخ بدهند.

در مطالعه و تحقیق شما، چه مشکلی وجود داشت که با این دو نفر به‌جای یک و نیم فصل، ۶ ماهه قرارداد بستید. آیا اعتقاد کافی نداشتید؟ یا اینکه نه، در جریان مذاکره زورتان به طرف مقابل نرسیده؟ چرا بعد از پیروزی‌ها مدیریت خود را علمی و کارشناسی می‌دانید اما به این پرسش‌ها پاسخ نمی‌دهید؟

آیا در شان باشگاه استقلال بود که مدیرعامل این تیم به‌خاطر مذاکره با یک بازیکن (نه سرمربی) به کشور دیگری سفر کند و درنهایت مدیر برنامه تیام در جلسه مذاکره حاضر شود. آیا اصول دیپلماتیک حکم نمی‌کرد که نشست ترکیه را پندار توفیقی انجام بدهد و نه شخص مدیرعامل؟

شاید با یک سفر بی‌فایده به ترکیه بتوان آن گروه از هواداران احساسی و چشم بسته و مدام در حال فحاشی را برای چند روز راضی نگه داشت اما خودتان بهتر می‌دانید که با بونس و پاداش برد و اضافه کردن آپشن‌های قرارداد، نمی‌توان تیام را وسوسه کرد و فاصله پیشنهاد استقلال با پیشنهادهای جدید خیلی بیشتر از یکی دو میلیارد تومان است!

به جای این کارها، دوربین باشگاه را مقابل‎تان بگذارید و صادقانه به هوادار بگویید که با توجه به نرخ دلار در ایران ممکن است که تیام را از دست بدهید. چند ماه قبل هم بر سر اعلام مدت قرارداد تیام، رفتار صادقانه‌ای نداشتید و می‌گفتید که 5/1ساله است اما حالا مشخص شده که ۶ماهه بوده و به روی مبارک هم نمی‌آورید!

رفتارهای باشگاه استقلال بیشتر از هر چیز نشان می‌دهد که این مدیران هم مثل خیلی از پیشینیان خود فن و اصول بین المللی مذاکره و عقد قرارداد فوتبالی را به خوبی بلد نیستند. هوادار با توجه به موفقیت‌های اخیر درنهایت واقعیت‌ها را می‌پذیرد.

۷ ۵  
آی اسپورت
2018-05-27 14:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
پیروزی
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
خوبه یه چندتا از این خبرا کار کنید لنگی ها در جریان دقیق کار قرار بگیرن خخخخخخخخخخخخخ خدایی خیلی پیگیرن
پیروزی
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
خوبه یه چندتا از این خبرا کار کنید لنگی ها در جریان دقیق کار قرار بگیرن خخخخخخخخخخخخخ خدایی خیلی پیگیرن
تا ابد با افتخار استقلالی ام**
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
درسته که تیام از نظر فنی بازیکن بسیار خوبیه و انصافا تو مدتی هم که تو استقلال بود واسه موفقیت تیم همه تلاششو کرد ولی نباید فراموش کنیم ما بزرگترین تیم آسیا هستیم و نام استقلال از هر بازیکنی بزرگتره. به نظرم به هر دلیلی اگه تیام نمیخواد دیگه تو استقلال بمونه باشگاه باید قیدشو بزنه و بیخیالش شه و بیشتر از این وقتشو هدر نده همین الان الحاجی گرو از خداشه که بیاد استقلال و بارها اینو علنا تو پستاش تو اینستاگرام اعلام کرده پس بهتره باشگاه بره زودتر مذاکراتشو با الحاجی شروع کنه
نادر
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۷
اتفاقا این مدیران کارشان را خوب بلدند . میخواستند که اگر انتخابشان برای استقلال خوب دراومد بهونه ای داشته باشند که بتونند ردشون کنند تا استقلال به اوج نرسد .
۷
تا ابد با افتخار شش تایی هستم
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
تیام نرو ما استقلالیها ازت حامله ایم
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر