فهرست
پاری‎سن‌ژرمن ۲-۱ لیورپول؛ فتح فینال زودهنگام
پاری‎سن‌ژرمن ۲-۱ لیورپول؛ فتح فینال زودهنگام

پاری‎سن‌ژرمن ۲-۱ لیورپول؛ فتح فینال زودهنگام

آی اسپورت - تیم های پاری‌سن ژرمن و لیورپول از هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲-۱ به سود پاریسن ژرمن میزبان به پایان رسید. تیم میزبان که بازی را بهتر شروع کرده بود در دقیقه ۱۳ روی تعلل مدافعان حریف توانست به گل نخست برسد. فن دایک نتوانست سانتر امباپه را به خوبی دور کند تا توپ به برنات برسد و این بازیکن با یک ضربه زیبا موفق شد دروازه آلیسون را باز کند.

بازی در ادامه با حفظ توپ لیورپول دنبال شد اما این پی اس جی بود که در دقیقه ۳۷ روی یک ضد حمله سریع توانست گل دوم را هم بزند. کاوانی نتوانست روی سانتر ارسالی امباپه به خوبی اثر بگذارد و آلیسون توپ را دور کرد اما نیمار در برگشت موفق شد دروازه را باز کند.

سادیو مانه در دقیقه ۴۵ توسط دی ماریا در داخل محوطه سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت با این حال داور پشت دروازه توانست نظر داور وسط را عوض کند و لیورپول صاحب پنالتی شد که میلنر توانست آن را گل کند. پاریسن ژرمن در ابتدای نیمه دوم روی ضربه آزاد دی ماریا و توسط مارکینیوش به گل رسید اما این گل آفساید اعلام شد. مارکینیوش در دقیقه ۷۰ این بار روی کرنر نیمار می توانست با ضربه سر گلزنی کند اما آلیسون با یک عکس العمل زیبا دروازه را نجات داد.

     
آی اسپورت
2018-11-29 01:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر