فهرست
پشت پرده آرامش جاسم؛ پول و فراز!
پشت پرده آرامش جاسم؛ پول و فراز!

پشت پرده آرامش جاسم؛ پول و فراز!

آی اسپورت - نام «کرار جاسم» معمولا بیشتر از آن که استعداد ناب این هافبک عراقی را در ذهن مخاطب متبادر کند، خاطرات عصیانگری‌ها و ناآرامی‌های این بازیکن را به یاد می‌آورد. ناآرامی‌های این بازیکن آنقدر زیاد است که همواره توان بالای فنی او را تحت الشعاع قرار می‌دهد و خیلی اوقات باشگاه‌ها و مربیان حاضرند قید توانمندی‌های فنی این بازیکن را به دلیل بد اخلاقی‌های او بزنند. او که بیشترین سابقه همکاری در فوتبال ایران را با فراز کمالوند دارد و با همین مربی و از شهر تبریز به فوتبال ایران معرفی شد، یکی از اولین بازیکنانی بود که در این فصل با صنعت نفت به توافق رسید تا برای چندمین بار شاگرد کمالوند در لیگ برتر ایران باشد.

کرار این روزها هیچ نشانی از ناآرامی‌های گذشته‌اش ندارد و بالعکس به بازیکنی با توانمندی‌های بالای فنی و اخلاقی آرام تبدیل شده است. تا جایی که حتی در مواردی در این فصل دیده شده که او برای پایان دادن به جنجال میان دیگر بازیکنان پادرمیانی کرده است.

خیلی‌ها بر این باورند که خلق و خوی این هافبک عاصی عراقی با مسائل مالی باشگاهی که برای آن بازی می‌کند ارتباط مستقیم دارد که البته این یک فرضیه رد شده نیست. اما گذشته از مسائل مالی، ارتباط عاطفی کرار با مربیانی که با آنها کار می کند هم در رفتارهای وی در داخل زمین ارتباط تنگاتنگی دارد. کمالوند که سالهاست با کرار ارتباط خوبی دارد از ابتدای این فصل بازیکن عاصی‌اش را تحت مراقبت اخلاقی قرار داده و وی را توجیه کرده که از او در فوتبال ایران بعنوان یک بازیکن بداخلاق و غیر قابل مهار یاد می‌شود.

سرمربی صنعت نفت دقایق زیادی را صرف مصاحبت با کرار می‌کند تا این بازیکن بتواند آرامش خود را حفظ کرده و از توانمندی‌های فنی‌اش بیشتر استفاده کند. کرار جاسم با زدن یک گل و ارسال دو پاس گل در سه هفته گذشته از لیگ، یکی از تاثیرگذار ترین بازیکنان تیم صنعت بوده است.

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-08-13 13:55:00
نظر دهید

۴ نظر
رضا
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۶
هر چی هم صحبت کنه باهاش عراقیه و وحشی
۲ ۳
سارقین اموال منزل کرار
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
حالا معلوم شده که شماها با رفتاراتان بازیکن خارجی رو عصبی میکنید.نمونه اش همون بازیکنی که میگفت کادر فنی استقلال با من حتی دست نمیده و بعصیا که بهشون پاس نمیدن وبلاخره حتی مورد داشتیمازدیوار
خونه ی بازیکن هم بالا رفتن وسرقت کردن.خدا رحم کند .
۳
خسته
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
همینه که میگن فوتبالیست ها و طرفداراشون اکثرا از قشر بیسواد و لمپن هستند.
نمونه اش همین آقا رضا با این نظرش!
قرن بیست و یکمه و دنیا داره میره به سمت ارتقای ارزش های انسانی و پاک کردن مرزهای نژادی و جغرافیایی، اونوقت امثال این آدم! نژادها و ملیت های دیگه رو متهم می کنند به وحشی بودن.
غافل از اینکه وحشی خودشون هستند و خانواده محترمی که تربیتشون کردند.
۷
مهدی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
این از مصادیق بارز نژادپرستیه.برات متاسفم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر