فهرست
انتهای جوگیری؛ از زنان تشکر کرد، اسطوره شد!
انتهای جوگیری؛ از زنان تشکر کرد، اسطوره شد!

انتهای جوگیری؛ از زنان تشکر کرد، اسطوره شد!

آی اسپورت - محمد مايلی‌كهن به نكته درستی اشاره كرده و گفته در شأن مسعود شجاعی نیست كه با این سن و سوابق، نود دقیقه روی نیمكت تیم ملی بنشیند و منتظر 4 یا 5 دقیقه بازی بماند. مورد شجاعی كلا عجیب است. خیلی‌ها انتظار داشتند او بعد از جام‌جهانی یا حداكثر جام ملتهای آسیا از مسابقات ملی خداحافظی كند، اما این بازیكن 35 ساله تصمیم دیگری گرفت. دیدارهای مهم‌تر تیم ملی از یك سال دیگر شروع می‌شود كه تا آن زمان سن شجاعی بالاتر هم رفته است. در كل مشخص نیست هدف كاپیتان تیم ملی از ادامه حضور با این شرایط چیست؛ البته این مسایل فنی اهمیت چندانی ندارد، مهم این است كه او با شاهكاری همچون دعوت از بازیكنان برای تشكر از زنان حاضر در ورزشگاه آزادی، تبدیل به یك افسانه ملی شده است. راستی كه چه جوگیریم ما!

بانک ورزش

۱۲ ۴  
آی اسپورت
2019-10-16 01:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ایرانی
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۱:۴۸
شجاعی در پایان بازی با کامبوج بازیکنان تیم ملی رو جمع کرد و به طرف خانمها برد و از حضور آنها تشکر کرد
خوب این یک عمل اخلاقی و بسیار پسندیده بود
حالا اقایان فدراسیون نشین از این کار ناراحت هستند
این بی اخلاقی ها یعنی چی!
ناصرز
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۸:۴۷
مهم این است كه او با شاهكاری همچون دعوت از بازیكنان برای تشكر از زنان حاضر در ورزشگاه آزادی، تبدیل به یك افسانه ملی شده است. راستی كه چه جوگیریم ما!
.
.
نویسنده ی این جملات فاقد عنصری به نام شعور می‌باشد
۸
وجدان بیدار
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۸:۵۹
از قضا جوگیر شمایید که با چاپ 2،3 سطر نوشتتون تو توییتر یا روزناممه و سایت های زرد تبدیل شدی به نویسنده و روزنامه نگار و خبرنگار و بدتر از همه هم اینکه خودت هم باورت شده، مسود شجایی نه به واسطه تشکر از بانوان بلکه به خاطر تکنیک ناب و بازی تو سطح اول فوتبال اسپانیا و ... تبدیل به اسطوره و افسانه شده. امان از دست شما بی سواد ها
۵
.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۴۰
اسطوره های ابکی . همین شجاعی در برابر بی اخلاقی تراکتوریا بارها سکوت کرده
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر