فهرست
نیاز حیاتی رئال در لالیگا: 3 امتیاز بعدی
نیاز حیاتی رئال در لالیگا: 3 امتیاز بعدی

نیاز حیاتی رئال در لالیگا: 3 امتیاز بعدی

آی اسپورت- در حالی که با شروع فصل این طور به نظر می‎رسید که رئال مادرید شانس اصلی قهرمانی در لالیگاست، دو تساوی پشت سر هم مقابل والنسیا و لوانته کار را برای این تیم سخت کرده و حالا آن‌ها در شرایطی هفته آینده در آنوئتا به مصاف سوسیداد می‎روند که رسیدن به برد و کسب 3 امتیاز برایشان حیاتی است.

محرومیت‌ها و مصدومیت‌ها سرمربی فرانسوی را مجبور می‌کند که برای آن بازی هم بدون کریس رونالدو، کریم بنزما و حالا مارسلو که در بازی مقابل لوانته کارت قرمز گرفته، به مصاف سوسیداد برود.

برد بارسلونا مقابل اسپانیول باعث شد آن‌ها 4 امتیاز بیشتر از رقیب سنتی‎شان در لیگ اسپانیا داشته باشند و صدرنشین باشند. هرچند که در این بازه زمانی از فصل تفاوت امتیاز و صحبت کردن درباره آن احمقانه است، اما با این حال سفیدپوشان نمی‌خواهند فاصله با بارسا بیشتر از این‌‎ها شود.

به همین دلیل است که در بازی دشوار مقابل سوسیداد در آنوئتا رئال مادرید به 3 امتیاز این بازی شدیدا نیاز دارد و باید برنده شود تا از حاشیه احتمالی به دور باشد. این تیم هنوز هم قدرتمند است و بدون بازیکنانی که نامشان برده شد هم می‌تواند به برتری برسد. اما تنها کاری که زیدان در روزهای پیش رو باید انجام دهد احیای تمرکز بازیکنان و بالا بردن اعتماد به نفس آن‌ها است که اولا بعد از دو تساوی باز هم می‌توان برد و دوما آن‌‎ها این توان را دارند که بدون رونالدو و بنزما و مارسلو هم برنده باشد.

هرچند که خودش در خلوت خودش می‌داند کار کردن بدون حضور بنزما و مارسلو و مخصوصا رونالدو کار را برایشان بسیار سخت خواهد کرد، آن هم در شرایطی که تیم در بحران بازیکن تهاجمی قرار دارد. او بورخا مایورال را به عنوان آلترناتیوی برای خط حمله تعریف کرده است و البته تئو هرناندس هم می‎تواند در پستی تهاجمی به کار گرفته شود.

البته که احتمال حضور گرت بیل در ترکیب اصلی هم وجود دارد، البته که اگر این اتفاق بیفتد باز هم باید در بازی با آپوئل نیکوزیا به میدان برود و خبری از سیستم چرخشی حداقل برای او نیست.

یک نتیجه ضعیف دیگر از مدافع عنوان قهرمانی ممکن است باعث شود در جدول رده‌بندی لیگ اسپانیا این تیم در نیمه دوم جدول قرار گیرد و این همان چیزی است که می‌تواند با وجود بی‌اهمیت بودن تیم را به حاشیه ببرد. از طرفی رئال تیمی است که از اولین هفته شروع لیگ انتظارات از این تیم بالا است و هواداران هرچقدر هم تیمشان در فصول گذشته خوب کار کرده باشد، تحمل ناکامی را برای مدتی طولانی ندارند.

 

۶    
آی اسپورت
2017-09-10 18:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر