فهرست
اسکولاری :  برزیل و آرژانتین به فینال می رسند
اسکولاری : برزیل و آرژانتین به فینال می رسند

اسکولاری : برزیل و آرژانتین به فینال می رسند

آِی اسپورت - در حالیکه کمتر از یک هفته به شروع مسابقات جام جهانی باقی مانده است امروز لوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل در آخرین مصاحبه خود اظهار امیدواری کرد که دو تیم برزیل و آرژانتین به فینال جام جهانی راه یابند. وی گفت : 

طبق آنالیز هایی که انجام داده ایم ایمان دارم که به فینال خواهیم رسید و اعتقاد دارم که آرژانتین حریف ما در فینال خواهد بود. در واقع امیدوارم که اینگونه باشد. این یک فینال تمام آمریکای لاتین خواهد بود که خیلی ها منتظرش هستند. یک فینال با کیفیت و جذاب.

دوست ندارم آرژانتین در مرحله اول یا دوم مسابقات حذف شود. انتظار من این است که آنها فوتبال همیشگیشان را ارائه دهند. اما اگر به فینال رسیدند برای من مهم نیست که چه بلایی سرشان می آید.

لازم به ذکر است که برزیل و آرژانتین چهار بار در تاریخ جام های جهانی مقابل یکدیگر قرار گرفته اند .

در جام جهانی 1990 ایتالیا ،  آرژانتین بر برزیل در یک هشتم نهایی غلبه کرد . برزیل دو بار در سال های 82 و 74 به ترتیب 3-1 و 2-1 آلبی سلسته  را شکست داده و یک بار نیز در سال 1978 دو تیم به نتیجه مساوی رسیده اند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-07 00:29:52
نظر دهید

۱ نظر
رضا. دزفول
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۰۶
آقای اسکولاری مطمئن باش فوتبال حساب وکتاب نداره اینقدر با اطمینان حرف نزن داش ممکنه تو فینال سر شما بلا حاصل شه عزیزم تازه اگه بیای تا فینال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر