فهرست

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸

بیست ساعت پس از صعود به جمع هشت تیم برتر قاره آسیا، هنوز دارم به رفتار #رحمتی در واپسین دقایق بازی دیشب فکر می‌کنم که می‌رفت تا استقلال را از بزرگترین دستاورد یک فصلِ سخت #محروم کند. اینکه بازی را به بهانه مصدومیت از جریان بیاندازیم و توپ را در نیمه زمین خودی به بیرون بزنیم و همان توپ بیاید و برود توی گل و میلیون‌ها هوادار را سرشکسته و نا امید کند چقدر می‌تواند اتفاق غم انگیزی باشد. اینطور نیست آقای رحمتی؟ بهتر نیست شجاعانه از اندوخته تیم دفاع کنیم و یک برنده واقعی و سربلند باشیم؟ رحمتی برای استقلال زحمت می‌کشد اما یادم نمی‌رود قبلا دو بار از این کارها ضربه خوردیم و خاطره بد داریم.
آی اسپورت
2018-05-16 16:58:27
نظر دهید

۶ نظر
&
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۲
این توییت از مهریزی بعید بود ولی با فاصله بهترین توییت ایشون بوده چنین رفتارهایی در شأن یه بازیکن به سن و سال و تجربه رحمتی نیست.
محمد
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۸
دقیقا" درست میگید.وقتی خودشو انداخت زمین..داشتم سکته می کردم و من همین صحبت شما رو به خانواده منتقل کردم و خونم واسه این حرکت سراسر اشتباهش جوش میخورد.از استرس مردم که الانه ذوبیها توپ رو مجددا" بلند سانتر میکنن. در حالیکه اگر رحمتی خودش شروع کننده بازی بود، همون یک دقیقه هم براحتی و و بهتره بگم حداقل با استرس کمتری میگذشت واسمون.ممنون از نکته بینی عالی شما
عطا - تبریز
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۴
عوضش پیراهن تیمش قرمز نیست.
۳
مارال
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۱۶
رحمتی دیشب اصلا خوب نبود !
۶
رسول اس اسی
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۱۸
ببخشید نمیدونست که ذوبی ها توپی که استقلالیا عمدا و به خاطر مصدومیت زدن بیرون رو برنمیگردونن و بازی میکنن!
۱
معین
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
رفیق چاره ای نیست فوتبال ورزش جوانمردانه ای نیست هر وسیله ای هدفو توجیه می کنه خیلی این حرفا رو جدی نگیر کارمایی در کار نیست هر بازیکنی واسه موفقیت تیمش اگه لازمه باید تکل خشن به قصد مصدومیت بزنه باید وقت تلف بکنه باید زیرجلکی به حریفش فحاشی کنه تا اونو عصبی کنه باید مثل سیدجلال روی سر و کله حزیف کار کنه و تمرکزشو بگیره و...در فوتبال هر گناهی ازاده!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر