فهرست
طهماسبی: مسئولان صبا رضایت نامه ام را بدهند، ممنون می شوم/ صبا باتری تهران، رئال مادرید ایران بود
طهماسبی: مسئولان صبا رضایت نامه ام را بدهند، ممنون می شوم/ صبا باتری تهران، رئال مادرید ایران بود

طهماسبی: مسئولان صبا رضایت نامه ام را بدهند، ممنون می شوم/ صبا باتری تهران، رئال مادرید ایران بود

آی اسپورت- اکثر بازیکنان فصل گذشته صبا که کمی اسم و رسم داشتند، منتظر تماس مسئولان این تیم نماندند و تیم جدید خود را انتخاب کردند؛ اما عده ای از بازیکنان مثل مهرداد طهماسبی و فرید کریمی هم هستند که یک فصل از قراردادشان باقی مانده ولی تمایلی به ادامه حضور در صبا ندارند و منتظر رضایت نامه های خود هستند تا به تیم دیگری بروند.

طهماسبی که یک فصل دیگر با صبا قرارداد دارد، درخصوص حضورش در این تیم به \"آی اسپورت\" می گوید: برحسب شنیده ها گویا انتقال تمرینات تیم به قم قطعی شده است و این کار برای من مشکل ایجاد می کند، چون نمی توانم در یک تیم شهرستانی بازی کنم.

وی ادامه داد: باید با مسئولان صبا صحبت کنم تا بتوانم از این تیم جدا شوم و اگر باشگاه همکاری کند، رضایت نامه ام را بدهد به یک تیم تهرانی بروم ممنون می شوم و اگر با درخواست من موافقت نشود، مجبورم یک سال دیگر در این تیم بازی کنم.

دروازه بان صبای قم درباره پیشنهادات دیگر تیم ها به وی عنوان کرد: یکی، دو پیشنهاد دارم ولی باتوجه به اینکه یک سال از قراردادم مانده است، آن تیم ها نمی توانستند صحبت کنند و باید از طریق مدیر برنامه هایم پیگیر این مسائل باشم تا به یک تیم تهرانی بروم.

طهماسبی در پاسخ به این سوال که از کدام تیم تهرانی پیشنهاد دارید، اظهار داشت: تا این لحظه از هیچکدام از باشگاه های تهرانی لیگ برتری پیشنهادی نداشتم و اهل بازار گرمی هم نیستم که بگویم استقلال، پرسپولیس یا نفت با من تماس گرفته اند؛ قرار است طی چند روز آینده مدیر برنامه هایم صحبت های نهایی را با یکی از تیم های تهرانی انجام دهد تا شرایط حضور در این تیم ها را ارزیابی کند.

وی با بیان اینکه از چند تیم شهرستانی پیشنهادهای بسیار خوبی دریافت کرده ام، گفت: به خاطر مسائل خانوادگی نمی توانم بیرون از تهران به فوتبالم ادامه دهم، مگر اینکه پیشنهاد خیلی خیلی فوق العاده ای دریافت کنم که برایم صرف کند در یک تیم شهرستانی بازی می کنم.

دروازه بان صبای قم درخصوص انتخاب مرفاوی برای مربی گری تیمش، خاطر نشان کرد: آقای مرفاوی دو سال در اواسط فصل در حالی به صبا آمدند که باشگاه در اوج بی پولی بود و در شرایط نامساعدی قرار داشت، اما با این وجود زحمات زیادی برای تیم کشیدند و توانستند نتایج خوبی برای تیم کسب کنند؛ حقشان بود که پس از دو فصل خودشان تیم را ببندند تا بتوانند صبا را موفق کنند.

طهماسبی با اشاره به اینکه بحث تمام اهالی فوتبال این است که تیم از شهری به شهر دیگر جا به جا نشود، اظهار کرد: آن زمان که صبا در تهران بازی می کرد، رئال مادرید ایران بود؛ چون بهترین شرایط در این تیم وجود داشت و این قضیه برای پیکان و پاس تهران هم صدق می کرد. من در سال 84 تا 86 بازیکن پاس تهران بودم و به اعتقاد من پاس حرفه ای ترین باشگاه آسیا بود؛ اما چه بلایی سر این تیم آورند؟ خیلی راحت تیم را به همدان انتقال دادند و موجب شدند پاس به روزی بیفتد که در فصلی گذشته، با تفاضل در لیگ یک بماند.

وی یادآور شد: اگر تیم قرار است به قم برود مشکلی نسیت، چون این تیم برای مردم قم است ولی ابتدا شرایط یک تیم لیگ برتری را برای صبا فراهم کنند و بعد این کار را انجام دهند.

مهرداد طهماسبی گفت: بازیکنانی که با صبا قرارداد بستند به هوای اینکه این تیم در تهران تمرین می کنند به این تیم آمدند و جدا از این صحبت ها، مزیتی که تهران دارد تک سفره است و اگر تمرینات تیم به قم برود، با توجه به اینکه در این شهر فرودگاهی وجود ندارد، بازیکنان مجبورند وقتی با تیمی مثل تراکتور بازی دارند ابتدا به تهران و از تهران به تبریز بروند و در برگشت نیز این قضیه تکرار می شود؛ در واقع برای هر بازی باید چهار سفر برویم و این باعث افت بدنی بازیکنان می شود.

وی عنوان کرد: بازیکنان حاضرند 100 تا 150 میلیون تومان کمتر قرارداد ببندند ولی در یک تیم تهرانی بازی کنند و شرایط بدنی خوبی داشته باشند.

دروازه بان صبای قم درخصوص تغییر کادر مدیریتی صبای قم ابراز کرد: به هرحال آقای کشوری که زحمت بسیار زیادی برای تیم کشیدند را کنار گذاشتند و آقای جهان بینی که مدیرکل ورزش استان بوده و با ورزش آشناییت کامل دارند، مدیرعامل صبا معرفی کردند.

وی گفت: امیدوارم آقای جهان بینی ابتدا مشکل مالی بازیکنان را برطرف کنند؛ چون زندگی خودم به سختی می گذرد.

طهماسبی ادامه داد: چند ماه است امروز فردا می کنند و نمی دانیم تا کی باید منتظر پاس شدن چکی باشیم که از آذر ماه سال گذشته دریافت کردیم. 

     
آی اسپورت
2014-06-07 01:11:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر