فهرست
استقلال بدون تلفات به دربی رسید
استقلال بدون تلفات به دربی رسید

استقلال بدون تلفات به دربی رسید

آی اسپورت - استقلال روز دوشنبه هفته آینده در دیداری حساس به مصاف پرسپولیس می‌رود. استقلالی‌ها امروز در هفته دهم لیگ برتر موفق شدند تیم آلومینیوم اراک را با دو گل شکست بدهند و در سطح بالای روحی و روانی آماده دربی شوند. نکته مهم برای استقلال علاوه بر برد امروز، عبور سلامت بازیکنان این تیم از دیدار پیش‌دربی بود. آبی‌های پایتخت بدون برجای گذاشتن بازیکن مصدوم و محروم، بازی با آلومینیوم را پشت سر گذاشتند و انتظار می‌رود در بهترین شرایط مقابل پرسپولیس قرار بگیرند.

به گفته محمود فکری سرمربی استقلال، «هرویه میلیچ» بازیکن کروات استقلال هم فردا در جلسه انضباطی باشگاه حاضر خواهد شد و سپس به تمرین آبی‌ها اضافه می‌شود. از سوی دیگر، پرسپولیس فردا سه شنبه در دیدار معوقه لیگ برتر به مصاف سپاهان می‌رود؛ دیداری دشوار برای سرخپوشان در آستانه دربی پایتخت که ممکن است برای پرسپولیس مصدوم و محروم بر جای بگذارد.

  ۱  
آی اسپورت
2021-01-05 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سیاوشان
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹، ۱۵:۰۲
اگر پیروزی با یک پنالتی تیم ته جدول ببره ای اسپورت خودشو شرحه شرحه میکنه از بسکه مطلبو تحلیلو هو و جنجال و حماسه سرایی ادمین.....اگر استقلال تیم بالای جدول قاطعانه ببره انگار مادر بمب ها خورده وسط ای اسپورت
پس چه خبره امسال شمشیر رو از رو بستین واسه استقلال؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر