فهرست
همان جابر همیشگی؛ کم‌اثر و سردرگم
همان جابر همیشگی؛ کم‌اثر و سردرگم

همان جابر همیشگی؛ کم‌اثر و سردرگم

آی اسپورت – نمایش‌های ضد و نقیض جابر انصاری در ترکیب استقلال همچنان ادامه دارد. او که هفته گذشته و البته پس از مدت‌ها، در بازی مقابل سپیدرود رشت خوب بازی کرده و یک گل زیبا هم زده بود در بازی دیشب مقابل الریان ضعیف‌ترین و کمرنگ‌ترین بازیکن آبی‌ها بود. تنها صحنه‌ای که از انصاری در بازی دیشب به یاد ماند، شوت او بود که با برخورد به دروازه‌بان و تیر دروازه الریان گل نشد.

در آماری که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از عملکرد انصاری در بازی با الریان ارائه داده است نکات جالبی به چشم می‌خورد. او در این بازی 15 پاس به همبازیانش داده که همگی پاس کوتاه و معمولی به حساب می‌آیند. جابر 3 نبرد را به بازیکنان حریف باخته و فقط در یک دوئل پیروز شده است و یک نبرد هوایی را هم باخته است.

مقایسه عملکرد جابر انصاری و تیام
مقایسه عملکرد جابر انصاری و تیام

اما آمار هجومی او واقعا عجیب و دور انتظار به نظر می‌رسد. او 50 دقیقه در زمین حضور داشت و فقط یک شوت در چارچوب زد که به تیر دروازه حریف خورد. در دیگر آیتم‌ها مثل دادن پاس گل، ایجاد موقعیت گلزنی برای همبازیان و سانتر به روی دروازه، آمار او «صفر» است! اما مامه تیام در حضور 40 دقیقه‌ای خود با وجود ناهماهنگی با بازیکنان، آمار و عملکرد قابل قبول‎تری داشته و تاثیرگذارتر از جابر انصاری ظاهر شده است.

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-02-14 15:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
افشین ایرانی
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
جابر باید هافبک هجومی بازی کنه نه مهاجم مثلاً چیتگر نه مهاجم نوک سبک بازیشان مثل مسیه منتهی مربی باید این را بفهمد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر