فهرست
احتمال روز؛ طارمی رکورد نقل و انتقالات را می‌زند
احتمال روز؛ طارمی رکورد نقل و انتقالات را می‌زند

احتمال روز؛ طارمی رکورد نقل و انتقالات را می‌زند

آی اسپورت – این روز‌ها مهدی طارمی با انتقادات تندی از سوی رسانه‌های قطری مواجه شده است. الغرافه به تازگی ۸ گل از السد خورد که واکنش‌های مختلفی به دنبال داشت. این تیم قطری که وسلی اسنایدر را در اختیار دارد، با جذب مهدی طارمی می‌خواست دروازه حریفان را گلباران کند.

مهاجم ملی‌پوش ایرانی با سابقه آقای گلی در فوتبال کشورمان به لیگ ستارگان قطر رفت، اما نتوانست در حد و اندازه‌های خودش ظاهر شود. مدتی پیش شنیده شد احتمال دارد مهدی طارمی، از لیگ قطر جدا شده و دوباره به پرسپولیس برگردد. گفته می‌شد پیغام‌هایی هم از سوی طارمی به بازیکنان باتجربه و بالطبع کادر فنی و مربیان پرسپولیس ارسال شده که بتواند دوباره سرخپوش شود.

این خبر واکنش منفی هواداران پرسپولیس را به دنبال داشت. طرفدارانی که هنوز ماجرای محرومیت پرسپولیس و نحوه جدایی مهدی طارمی و سفر به قطر را فراموش نکرده بودند. حالا دوباره خبر می‌رسد مهدی طارمی از الغرافه جدا شده و به ایران بازخواهد گشت.

شنیده شده باشگاه متمول تراکتورسازی تبریز که امسال با جذب ستاره‌های ملی‌پوش تیم کهکشانی لیگ برتر کشورمان لقب گرفته است، به دنبال خرید مهدی طارمی است. مالک باشگاه تراکتورسازی هم به دنبال آن است که پس از اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی و... پای ستاره‌های دیگری را هم به تبریز بکشاند.

اخبار تکمیلی حکایت از آن دارد تراکتورسازی تبریز رقمی به مهدی طارمی پیشنهاد داده است که گذشتن از آن بسیار سخت و دشوار است. گفته می‌شود اگر مهدی طارمی این پیشنهاد وسوسه‌انگیز را بپذیرد، رکورد نقل و انتقالات فوتبال ایران را خواهد شکست.

 

خبر ورزشی 

  ۳  
آی اسپورت
2018-12-06 10:47:00
نظر دهید

۳ نظر
.
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴
بره تراکتور تا قدر عافیت رو بدونه. دوبار که موقعیت از دست داد و بهش تهمت زدن وتوهین کردن شبانه فرار میکنه
۴
تراکتوری
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۵
اولا تراکتور طارمی رو نمیخواد ، بازار گرمی به سبک طارمی در ثانی تراکتور پولش کجا بود ، پول پیش لنگیاست که فدراسیون فوتبال میلیارد میلیارد پول میده به لنگیا .
۶
قازقلنگ
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۶
بازیکن خوبیه و ارزششو داره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر