فهرست
لینه کر : مسی جلوی ایران هت تریک می کند
لینه کر : مسی جلوی ایران هت تریک می کند

لینه کر : مسی جلوی ایران هت تریک می کند

آی اسپورت - گری لینه کر را می شناسید؟ اگر نمی شناسید خدمتتان عرض می کنیم که او آقای گل جام جهانی 1986 است که با زدن 6 گل در آن تورنمنت موفق شد کفش طلا را مال خود کند.

لینه کر که کارشناس شبکه بی بی سی است در پیش بینی خود درباره مهاجمانی که می توانند در جام جهانی آقای گل شوند، صحبتهایی مطرح کرده که قطعا مورد علاقه هواداران تیم ملی نیست.

مهاجم سالهای دور باشگاه بارسلونا هنگام صحبت در مورد لیونل مسی مهاجم حریف ایران در جام جهانی گفته که مسی یکی از مدعیان اصلی آقای گلی در این رقابتهاست. به خصوص آنکه او در گروهی قرار گرفته که ایران در آن قرار دارد و می تواند جلوی این تیم هت تریک کند.

امیدواریم پیش بینی لینه کر درست نباشد و مسی نتواند جلوی تیم ملی کشورمان کاری انجام دهد هر چند  که خیلی ها عقیده دارند که مسی برای آقای گلی جلوی ایران بازی می کند.

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-07 15:35:11
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۴۸
من حاضرم قول بدم زیرشم امضا کنم مسی جلوی ایران هیچ کاری نمیتونه بکنه ولی نمیگم که میتونیم ازشون امتیاز بگیریم به نظرم دی ماریا ما را آبکش میکند
علی
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۵۳
فک کنم به آقای گل تو جام جهانی ها کفش طلا میدنا!
Elahe CR7
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۷
خفه شو مرتیکه هر روز هذیون میگه. قرصانو خوب بخور. . .
مهدی
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۵
به نظر من مسی جلوی ایران نمی تونه بازی خوبه انجام بده شاید یه گل بزنه اونم احتمالش کمه.ما دفاعمونه و خط هافبکمون خیلی بهتره...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر