فهرست
کی‌روش: با زمان برزیل هماهنگ شده ایم
کی‌روش: با زمان برزیل هماهنگ شده ایم

کی‌روش: با زمان برزیل هماهنگ شده ایم

آی‌اسپورت‌ ـ 7 ساعت و نیم تفاوت زمان بین تهران و سائوپائلو چیز کمی نیست.
بازیکنان فوتبال ایران اما در پایان سوم روز اقامت در کمپ تمرینی کورینتیانس شرایط خوبی دارند و دیگر اثری از خمیازه و خواب رفتگی در چشم هایشان پیدا نیست.
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ ایران دیروز به بازیکنان اطلاع داد که با پشت سر گذاشتن این تفاوت زمانی حالا نوبت کار کارهای سخت تر و تمرینات سنگین تر است. ایران که 13 روز قبل از اولین بازی در جام‌جهانی به برزیل آمده طبق برنامه ریزی دقیق سرمربی اش حرکت می‌ کند، مربی ای که به نظر همه چیز تیم‌ملی‌ فوتبال ایران را تحت کنترل خود دارد. کی‌روش می‌ گوید: ما از سوی دیگر دنیا به برزیل آمده ایم و اولین مسئله ما این بود که برای تطبق زمانی 3 الی 4 روز زمان وقت لازم داشتیم. این مسئله البته کار ما را سخت کرده چون بازیکنان ما زمان استراحتشان را از دست می‌ دادند. با این حال آرام آرام دوباره شرایط همان است که من انتظار دارم.
کی‌روش که در جمع خبرنگاران صحبت می‌ کرد، ادامه داد: امروز تمرین خیلی بهتری داشتیم و قطعا در بازی ترینیداد باز هم نمایش بهتری خواهیم داشت.
بازی مقابل ترینیداد آخرین مسابقه ایران قبل از جام‌جهانی است. مسابقه ای که کارلوس کی‌روش خود را آماده انجام آن کرده است، او پس از بازی های نه چندان امیدوارکننده مقابل بلاروس، مونتنگرو و آنگولا این بار دور از چشم خبرنگاران و دوربین ها می‌ خواهد بهترین نمایش ممکن را از تیمش ببیند تا با دل قرص به دیدار نیجریه برود حریفی که اسمش حتی یک لحظه از دهان کی‌روش  نمی‌ افتد.
سرمربی ایران تمام برنامه خود را روی نتیجه گیری مقابل این تیم قرار داده است و البته این موضوع کاملا هم منطقی هم هست.
  ۲  
آی اسپورت
2014-06-07 09:52:44
نظر دهید

۲ نظر
Marco
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۵
اقا چرا با این همه دک و پوز سایتتون یه دونه RSS ساده نداره؟ اخه ما چجوری اخبار شما رو دنبال کنیم؟
محمد
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۴
خدا پشت و پناهنون، ما هم شما رو دعا می کنیم با دست پر برگردید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر