فهرست
تمرین تیم‌ملی‌ زیر باران سائوپائولو/ یوزپلنگ ها کم نمی‌ آورند!
تمرین تیم‌ملی‌ زیر باران سائوپائولو/ یوزپلنگ ها کم نمی‌ آورند!

تمرین تیم‌ملی‌ زیر باران سائوپائولو/ یوزپلنگ ها کم نمی‌ آورند!

آی‌اسپورت‌ ـ به نظر می‌ رسد در کمتر دوره از تاریخ فوتبال ایران گروهی چنین یک پارچه و متحد در تیم‌ملی‌ فوتبال ایران دور هم جمع شده باشند. همه خبرنگارانی که در اردوی تیم‌ملی‌ ایران حاضرند تحت تاثیر کاراکتر کارلوس کی‌روش قرار دارند و از رابطه بازیکنان و سرمربی مقتدرش لذت می‌ برند.
دیروز تمرین تیم‌ملی‌ ایران در هوای بارانی شهر سائوپائلو برگزار شد و بازیکنان دو ساعت زیر باران تمرین کردند و البته لحظه ای بی خیال سعی و تلاش در این تمرین نشدند
نکته جالب در تمرین دیروز این بود که کی‌روش در  15 دقیقه اول تمرین به خبرنگاران اجازه داد گزارششان را تهیه کنند و بعد از آن به بیرون هدایتشان کرد. در این تمرین برونو ماتزیوتی فیزیوتراپ برزیلی تیم‌ملی‌ مدام کنار کی‌روش بود و نظرات او را می‌ شنید. ایرانی ها در تمرین دیروز ابتدا در زمین کوچک به بازی درگیرانه و تمرین پرس و فشار روی توپ پرداختند و سرعت خود را در ارسال پاس های سریع به نمایش گذاشتند. این تمرینی بود که با تشویق کارلوس کی‌روش همراه بود و او مدام بازیکنانش را به درگیری بیشتر روی توپ و بالا بردن سرعت تشویق می‌ کرد. کی‌روش همچنین تمرینات گلرها را هم زیرنظر داشت، گلرهایی که بعد از تمرینات بدنی وقت زیادی را روی توپ های بلند و ضربات از نزدیک گذاشتند.
هاشم  بیگ‌زاده مدافع مصدوم تیم‌ملی‌ ایران کماکان جدا از بقیه تمرین می‌ کند تا خود را به شرایط مسابقه برساند.
با وجود اینکه هوای سائوپائلو دیروز مناسب تمرین نبود اما بازیکنان ایران با روی گشاده و روحیه خوب این دو ساعت طاقت فرسا را به پایان بردند. آنها که نام یوزپلنگ های آسیا را به دوش می‌ کشند منضبط و با هدف به نظر می‌ رسند و چه بسا برای هر تیمی در جام‌جهانی دردسر درست کنند؛ این چیزی است که کارلوس کی‌روش می‌ خواهد.
     
آی اسپورت
2014-06-07 09:56:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر