فهرست
یک امتیاز تا ۹۰۰؛ رکورد ویژه استقلال
یک امتیاز تا ۹۰۰؛ رکورد ویژه استقلال

یک امتیاز تا ۹۰۰؛ رکورد ویژه استقلال

آی اسپورت – با پیروزی بر صنعت نفت آبادان، مجموع امتیازات استقلال در تمام ادوار لیگ برتر به 899 رسید. آبی‎ها حالا فقط یک امتیاز می‎خواهند تا تبدیل به اولین تیمی شوند که در تاریخ لیگ برتر 900 امتیازی می‎شوند. این اتفاق می‎تواند در بازی روز پنج‎شنبه این تیم در برابر استقلال خوزستان در اهواز رخ دهد. بعد از استقلال، بیشترین امتیاز به پرسپولیس تعلق دارد که در حال حاضر 853 امتیازی است. البته پرسپولیس حتی با پیروزی در همه بازی‎های باقیمانده خود در این فصل، نمی تواند به امتیاز 900 برسد و برای رسیدن به این امتیاز باید منتظر آغاز لیگ هجدهم باشد.

۱۰۳ ۳  
آی اسپورت
2017-12-25 17:57:00
نظر دهید

۳ نظر
ali
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۶
برسد به دست جو گیرهایی که یه فصله یه ذره قوی که چی بگم، بقیه یکم ضعیف شدن فک میکنن همیشه اول جدول بودن!
پ.ن: تا قبل از چند هفته پیش هم سپاهان جایگاه دوم بود و پرسپولیس رده سوم!
استقلالیم با افتخااااااااااااااار
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
عالی گفتی،استقلال وسپاهان وتراکتورو با ترفند ودسیسه ضعیف کردن که سوگولیشون بتونه بعد ده سال غارنشینی حسرتش تموم شه ،نمونه ش محرومیت پارسال استقلال وتراکتور که به خاطر دیر در جریان گرفتن از تهدید نامه های فیفا توسط فدراسیون اتفاق افتاد ووزیر فرمودن استقلال باید خودش مشکلشو حل کنه ولی امسال شاهد اقدامات رییس جمهوری و وزارت برای رفع مشکل سوگولی دولتیم،مسخره س که تیم دوم جدول پارس جمه،وسوگولی دولت سه ساله همچین تیمایی برا قهرمانی رقابت میکنه
کیسه حمومی
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
داداش اگه نبود اون 8 سال کذائی که خودت بهتر میدونی، الان احتمالا به 700 هم نرسیده بودید! داستان اون 8 سال و نامردی ها و قرعه سازی ها و ناداوری ها و پول بیحساب خرج کردن ها و بازیکن حریف خربدن ها و ... بعدها برای خودش یه فصل مهم از تاریخ فوتبال میشه! تازه جک تری دی یادم رفته بود !!
گذشته از همه اینها فوتبال با لیگ برتر شروع نشده اگه کل تاریخو حساب کنیم به یه نتیجه دیگه میرسیم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر