فهرست
ادعای روز: ایران، تیمی که حاشیه های زیادی دارد
ادعای روز: ایران، تیمی که حاشیه های زیادی دارد

ادعای روز: ایران، تیمی که حاشیه های زیادی دارد

آی اسپورت - سایت dolce-sport رومانی در گزارشی به حاشیه های جدید  تیم ملی پرداخته است.

به نوشته این سایت، اولین حاشیه تیم ملی - که البته ربطی هم به تیم ملی ندارد - سانسور مراسم قرعه کشی جام جهانی توسط تلویزیون ایران بود. اقدامی که قرار است هنگام جام جهانی هم رخ دهد و بازیها با هفت ثانیه تاخیر پخش خواهد شد تا مشکلی به وجود نیاید.

نکته دیگری که این سایت به آن اشاره کرده، ُسفر حمید رسایی یکی از نمایندگان مجلس به برزیل خواهد بود. نیسنده مطلب مدعی شده رسایی به این دلیل به برزیل می رود که جلوی حواشی را بگیرد.

عکس بازیکنان تیم ملی با هومن خلعتبری در اردوی اتریش هم جزو مسائل حاشیه ساز بوده. اتفاقی که به گفته یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی مجبور شدند این عکس را با موسیقیدان مقیم اتریش بگیرند. این اظهار نظر البته بیشتر شبیه به توجیه می ماند.

در ادامه این گزارش به این نکته اشاره شده که حضور یکسری افراد در سفرهای خارجی تیم های ورزشی ایران اتفاقی طبیعی برای ایرانی ها محسوب می شود اما حضور همین افراد یکسری محدودیت برای ورزشکاران ایجاد می کند.

نمونه اش جام جهانی 1998 فرانسه که بازیکنان تیم ملی حق خروج از هتل را نداشتند و آنقدر از این شرایط ناراضی بودند که می خواستند هر چه زودتر به ایران برگردند. از قول تعدادی از بازیکنان آن زمان تیم ملی این جمله مطرح شده که بعد از بازی با امریکا، همه منتظر بازگشت به ایران بودند و اگر چه ایران می توانست با پیروزی مقابل آلمان به مرحله بعدی صعود کند، اما برای بازیکنان، هیچ چیز مهم تر ار  بازگشت به ایران نبود  ۱  
آی اسپورت
2014-06-07 10:55:37
نظر دهید

۱ نظر
هامان
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۳
باید همین کار رو بکنند اینا جنبه ندارند! میرند بیرون دخترای برزیلی رو میبینند همین دوزار بازی هم که بلدند از یادشون میره! بازیکنای که اگه نسل 1998 الان بودند حتی خواب دعوت به تیم ملی هم نمیدیدند چه برسه بازی تو جام جهانی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر