فهرست
ژابی آلونسو : برای آینده هنوز تصمیمی نگرفته ام / بازی با ال سالوادور بازی تدارکاتی مهمی است
ژابی آلونسو : برای آینده هنوز تصمیمی نگرفته ام / بازی با ال سالوادور بازی تدارکاتی مهمی است

ژابی آلونسو : برای آینده هنوز تصمیمی نگرفته ام / بازی با ال سالوادور بازی تدارکاتی مهمی است

آی اسپورت - اسپانیاکمتر از یک هفته دیگر در اولین بازی خود باید به مصاف هلند برود . امشب در آخرین بازی تدارکاتی ، این تیم به مصاف ال سالوادور خواهد رفت. به همین منظور ژابی آلونسو در نشست خبری پیش از این دیدار به سوالات خبرنگاران پاسخ داد :ال سالوادور 

با جدیت تمام مقابل این تیم ظاهر خواهیم شد و برای حریفمان نهایت احترام را قائلیم. در ذهنمان بازی با با هلند را مرور می کنیم ، با این وجود این بازی دوستانه بازی مهمی برای ماست . مطمئنم که مربی می خواهد از بازیکنانی که در بازی با بولیوی نتوانسته بود از آنها استفاده کند ، در این بازی بهره بگیرد. امتحان خوبی قبل از جام جهانی خواهد بود.

وضعیت بدنی

کمی تمرینات اختصاصی انجام داده ام اما خیلی به خودم فشار نیاورده ام. هدفم این بود که تمریناتم را بصورت نرمال انجام دهم. وضعیتم خوب است. بازی با ال سالوادور می تواند کمک کند تا به خوبی برای بازی با هلند آماده شویم.

آخرین جام جهانی؟

هنوز تصمیمی نگرفته ام. در حال حاضر به مسابقات پیش رو فکر می کنم. پس از جام جهانی ببینیم چه پیش می آید. در حال حاضر مساله مهم جام جهانی برزیل است.

 بازی امشب

می دانیم که ال سالوادور مربی خود را عوض کرده و بازیکنان زیادی نیز در این تیم تغییر کرده اند. چیز بیشتری از آنها نمی دانیم. امشب با آنها روبرو می شویم و اطلاعات بیشتری از این تیم کسب می کنیم.

آخرین فرصت برای اسپانیا

در واقع 6 سال فوق العاده خوب را سپری کرده ایم. یک جام جهانی و دو جام ملت های اروپا ، دستاورد تیم اسپانیا بوده است . با این وجود به این فکر نمی کنیم که اگر در این جام ناکام شویم پایان عصر اسپانیا خواهد بود.

به این مسابقات به عنوان میدانی برای تاریخسازی دوباره نگاه می کنیم. برای برخی بازیکنان این آخرین جام جهانی خواهد بود. می دانیم که کار ساده ای نداریم و تا لحظه آخر می جنگیم.


     
آی اسپورت
2014-06-07 14:48:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر