فهرست
کاستا : من یک برزیلی هستم و این کشور در قلب من جای دارد / اسکولاری حتی یک تلفن به من نزد
کاستا : من یک برزیلی هستم و این کشور در قلب من جای دارد / اسکولاری حتی یک تلفن به من نزد

کاستا : من یک برزیلی هستم و این کشور در قلب من جای دارد / اسکولاری حتی یک تلفن به من نزد

آی اسپورت - دیگو کاستا یکی از مردانی است که بحث و حاشیه پیرامون وی در روزهای اندک مانده به جام جهانی بسیار زیاد است. همه به دنبال این هستند تا ببینند که واکنش مردم برزیل به تصمیم او مبنی بر بازی برای اسپانیا چه خواهد بود.

او که این روزها در کمپ فدکس فیلد واشینگتن مشغول آماده سازی خود همراه تیم ملی اسپانیاست امشب به احتمال زیاد در ساعت 22 به وفت اسپانیا در آخرین بازی تدارکاتی لاروخا مقابل ال سالوادور از ابتدا به میدان خواهد رفت.

وی در آخرین مصاحبه خود چنین گفت :

اسکولاری هیچوقت در مورد بازی برای برزیل در جام جهانی با من صحبت نکرد. دریغ از یک تلفن کوچک. تنها کسی که در این مورد با من صحبت کرد دل بوسکه بود .

او مدام پی گیر کارهای من بود . از من خواست تا باهم در مورد این مساله یک قرار بگذاریم. او به من نشان داد که تا چه حد دوست دارد تا من برای اسپانیا بازی کنم. از انتخابم بسیار راضی هستم . اینجا با من مثل برادر خودشان برخورد می کنند.

این مهاجم جنجالی سپس ادامه داد:

با این وجود من یک برزیلی هستم و همیشه خودم را یک برزیلی حس می کنم. این مساله هرگز تغییر نخواهد کرد . برزیل وطنم است و در قلب من جای دارد.

اگر به خانه من در مادرید بیایید ، نشانه های زیادی از برزیل در آن خواهید دید . همیشه همینطور خواهد بود. چرا که من یک برزیلی هستم.

مسلما دوست دارم تا با اسپانیا قهرمان جهان شوم . اما اگر این اتفاق نیفتد دوست دارم برزیل این عنوان راکسب کند.

کاستا در مورد ارتباط خود با بازیکنان اسپانیایی و بخصوص راموس گفت :

 خیلی از بازیکنان تیم ملی اسپانیا را می شناختم اما هرگز ارتباطات شخصی با آنها نداشتم. اما الان می توانم به شما بگویم که گروه فوق العاده ای هستیم.

 با همه آنها احساس راحتی می کنم حتی با سرخیو راموس. دوستی خوبی بین ما وجود دارد و سرخیو همیشه  به من لطف داشته است.

     
آی اسپورت
2014-06-07 14:56:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر