فهرست
گزارش روز : هو شدن برزیل در شب پیروزی خفیف بر صربستان
گزارش روز : هو شدن برزیل در شب پیروزی خفیف بر صربستان

گزارش روز : هو شدن برزیل در شب پیروزی خفیف بر صربستان

آی اسپورت - یک گل از فرد که در دقیقه 58 به ثمر رسید یک پیروزی خفیف را به برزیل در ورزشگاه مورومبی سائوپائولو ؛ ورزشگاهی که لوئیس فابیانو بازیکن سابق سویا و تیم ملی برزیل قهرمان آن است ، هدیه داد .

نیمه اول بازی که به اتمام رسید نارضایتی را می توانستی در چهره حاضران در ورزشگاه ببینی . تا جاییکه زمزمه ها و غرولندها به نیمه دوم نیز کشیده شد .

بله ؛ بدون شک برزیل مدعی اول قهرمانیست اما نه به لطف فوتبال ذاتی اش که به لطف دفاع آهنینش و سیستم خسته کننده سرمربیش لوئیس فلیپه اسکولاری.

سیستمی مشابه جام جهانی 94 و 2002 که در هردو ، برزیل به قهرمانی دست یافته بود. این نوع بازی و این سیستم ملال آور ، در انتهای بازی نتیجه ای جز سوت کشیدن هواداران و هو شدن میزبان جام جهانی نداشت.

برزیل در میان سوت و هو هوادارانش 1-0 بر صربستان پیروز شد و به فاصله 6 روز مانده به اولین بازی خود مقابل کرواسی تردید هایی از خود بر جای گذاشت.

اسکولاری پس از پیروزی 4-0 بر پاناما امیدوار بود تا تیمش با برتری مقابل صربستان به نوعی یک ملت را با خود همراه کند اما حقیقت این است که شیوه بازی تیمش کسی را در سرزمینی که عاشق ژوگوبونیتو هستند ؛ خوشحال نمی کند.

بازی با کرواسی می تواند میدانی برای جبران مافات برای اسکولاری و تیمش باشد. یک بازی پرشور و هجومی اگر با بردی خوب نیز همراه باشد می تواند آغاز خوبی باشد برای مسیری که می تواند به قهرمانی جهان ختم شود.

     
آی اسپورت
2014-06-07 15:40:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر