فهرست
منتظری مدافع راست تیم ملی در تمام بازی های جام جهانی؟!
منتظری مدافع راست تیم ملی در تمام بازی های جام جهانی؟!

منتظری مدافع راست تیم ملی در تمام بازی های جام جهانی؟!

آی اسپورت – در مصاف تدارکاتی با آنگولا پژمان منتظری پشت سر خسرو حیدری و به عنوان مدافع راست به میدان رفت تا احتمال حضور این بازیکن در بک راست  طی بازی های جام جهانی پررنگ تر شود.مطمئنا با توجه به قابلیت های دفاعی وپوشش های صحیح منتظری که با خونسردی و آرامش خاصی انجام می گیرد حضور مدافع میانی قابلی مثل او در جناح راست می تواند در فاز دفاع به کمک تیمی بیاید که  بیشتر روی کارهای دفاعی  متمرکز است .به خصوص اینکه منتظری قامت بلندتری نسبت به بیت آشور،ماهینی و حیدری دارد می تواند روی هوا و در جمع شدن به میانه دفاع هم پوشش بهتری روی مهاجمان حریف داشته باشد.
منتظری در بازی با آنگولا چند باری نفوذ کرد و حتی سانتر موفق هم داشت اما بعید است  در جام جهانی  و در حالت عادی دستوری مبنی بر هجوم به زمین حریف و نفوذ  بگیرد و در نیمه خودی می ماند تا روی کارهای دفاعی متمرکز شود و فضای پشت سرش خالی نباشد.
با این حال سوال اینجاست که آیا  کی روش در هر سه بازی  با یک استراتژی مشترک وارد بازی ها خواهد شد و  پژمان منتظری در هر سه بازی مدافع راست تیم ملی است؟ آیا در صورت عقب افتادن تیم از حریفان باز هم کی روش به او اعتماد خواهد کرد و محکم نگه داشتن دفاع همچنان در اولویت خواهد بود یا خسرو،ماهینی و بیت آشور با قابلیت های تهاجمی شان جای او را می گیرند؟
  ۱  
آی اسپورت
2014-06-07 13:52:45
نظر دهید

۱ نظر
mr.masoud
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۷
بیت آشور بهتره. به حمله اضافه میشه و سریع برمیگرده به دفاع
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر