فهرست
مدافع ۲۰ساله، سورپرایز برانکو برابر ذوب‎‌آهن
مدافع ۲۰ساله، سورپرایز برانکو برابر ذوب‎‌آهن

مدافع ۲۰ساله، سورپرایز برانکو برابر ذوب‎‌آهن

آی اسپورت - از تصاویر تمرین آخر پرسپولیس اینطور برمی‌آید که احسان حسینی مدافع بیست ساله در ترکیب اصلی این تیم مقابل ذوب‌آهن بازی خواهد کرد.حسینی که یکی دو بار هم به تیم امید ایران دعوت شده، تا امروز حتی یک دقیقه هم در هیچ رقابتی برای پرسپولیس به میدان نرفته و اینکه در بازی حساس مقابل ذوب‌آهن در ترکیب اصلی باشد هم عجیب و هم جالب است.

این مدافع جوان حدود یک ماه قبل بیست ساله شد و حالا در این سن و سال کم و در یکی از حساس‌ترین بازی های فصل در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت که این می‌تواند تجربه‌ای فوق‌العاده برای حسینی باشد که از تیم امید پرسپولیس به تیم بزرگسالان رسیده است. البته حسینی در اصل مدافع میانی است و می‌توان پیش‌بینی کرد که کنار سیدجلال در قلب دفاع بازی کند که در آن صورت شجاع خلیل‌زاده به دفاع راست می‌رود. اتفاقی که البته بعید می‌دانیم برانکو به آن تن بدهد. اگر احسان حسینی هم به میدان برود، ابوالفضل درویش‌وند، شاهین عباسیان و احمد بهاروندی تنها جوان‌هایی خواهند بود که در این فصل برای پرسپولیس بازی نکرده‌اند.

۱۹ ۸  
آی اسپورت
2018-12-03 18:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
.
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
.
.
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
.
ساشا باتیستوتا
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۷
این یه خبر خوبه ، چون هم جوون هست وهم از لحاظ فیزیکی وقدی خیلی مناسب هست برای دفاع ، با این قد میتونه برای بازی با سپاهان که فقط سانتر کردن بلدند ، جواب بده
۹
سید
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۳
یه مربی هم داریم که مدافع ۱۹ساله رو تو جام جهانی جلو اسپانیا و پرتغال فرستاد زمین و جوابم گرفت ولی همچنان به خاطر نبردن مدافع ۳۵ساله داره فحش میخوره
۴ ۲
آرش توکل
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۰
تا جایی که میدونیم مجید حسینی بیست ودوسال داره نه نوزده البته شما کی‌روش پرستا واسه اثبات عشقتون روز رو هم شب میکنین
۱
مصطفی
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۰
اولا واسه دستمال کشی دلال موزامبیکی لازم نیست سن یه بازیکن رو سه چهار سال کم کنی ثانیا یادت نره همون مدافع به قول شما نوزده ساله به این دلیل به بازی گرفته شدکه یه مدافع سی و پنج ساله دیگه تشریف برده بود مستراح جیش کنه!
۲
امید از تفت
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۹
اسدی نیمه دوم به زمین میاد و گل خواهد زد. عباسیان و بهاروندی هم باید بازی کنند.
۷
nima bagheri
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۳
خطاب به
سید:
دمت گرم فقط همین
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر