فهرست
بنتو: مشخص نیست رونالدو چه زمانی آماده بازی می شود
بنتو: مشخص نیست رونالدو چه زمانی آماده بازی می شود

بنتو: مشخص نیست رونالدو چه زمانی آماده بازی می شود

آی اسپورت- پائولو بنتو، سر مربی تیم ملی پرتغال، اعلام کرد زمان مشخصی برای بازگشت کریس رونالدو وجود ندارد تا نگرانی در مورد نرسیدن کاپیتان سلسائو به اولین دیدار جام جهانی مقابل آلمان افزایش پیدا کند.

ستاره ی رئال مادرید در ماه های اخیر از آسیب دیدگی از ناحیه ران رنج می برد که این مسئله منجر به عدم حضور او در پیروزی 1-0 پرتغال در دیدار دوستانه برابر مکزیک شد.

پرتغال تنها 9 روز تا قرار گرفتن در مقابل تیم یواخیم لوو زمان دارد؛ با این حال بنتو از اظهار نظر در مورد اینکه آیا رونالدو، که از هر دو مشکل التهاب تاندون و آسیب دیدگی ران رنج می برد، به بازی آغازین گروه G خواهد رسید، سر باز زد.

او به خبرنگاران گفت:\"وضعیت در حال بهبودی است و انتظارات ما نیز به طور مداوم در حال تحول می باشد.

اینکه چه زمانی او آماده ی بازی خواهد بود، تصمیمی است که همانند دیگر بازیکنان، بدون توجه به اینکه در مورد چه کسی باشد، گرفته خواهد شد.

من برای بحث در مورد تمام جزئیات این موقعیت آزاد نیستم. به محض اینکه او آماده ی تمرین کردن باشد، ما این موضوع را مطرح خواهیم کرد.

ما باید بدون توجه به این مسئله خود را برای بازی با آلمان آماده سازیم. تصمیم در رابطه با اینکه او بازی خواهد کرد، به من، خود او و پزشکان بستگی دارد. رونالدو تنها بازیکن خوب ما نیست.

البته این موضوع هم صحیح است که من نمی توانم نظر شما (رسانه ها) را تغییر دهم. ما به کار خود ادامه می دهیم و پیشرفت خوبی تا به حال داشتیم. مسئله این است که او چه زمانی می تواند به ما ملحق شود و بازی کند.\"

البته په په و رائول میرلس هم هنوز به طور کامل آسیب دیدگی را پشت سر نگذاشته اند و مصدومیت رونالدو، تنها دغدغه بنتو محسوب نمی شود.

     
آی اسپورت
2014-06-07 16:38:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر