فهرست
دایی: مدیرها هم شب‌زنده‌داری می‌کنند
دایی: مدیرها هم شب‌زنده‌داری می‌کنند

دایی: مدیرها هم شب‌زنده‌داری می‌کنند

آی‌اسپورت- نشست خبری علی دایی، سرمربی سایپا پیش از بازی با سپیدرود رشت بیشتر از بازی به مسائل حاشیه‌ای مربوط به طلب او از نفت و پرسپولیس، خصوصی شدن دو باشگاه بزرگ ‍پایتخت و شب‌زنده‌داری بازیکنان در اردوها گذشت. گزیده صحبت‌هایی دایی را می‌خوانید:

  • مطمئنا تعطیلی لیگ به ضرر تمام تیمهاست. به جز یکی دو تیم که وقت نکرده بودند آماده شوند، بقیه متضرر شدند. ما درحال برگزاری بازی های خوبی بودیم. یک امتیاز در اصفهان مقابل ذوب آهن حکم برد را دارد. سعی می کنیم از فردا عملکرد بهتری داشته باشیم.
  • ما متاسفانه وقتمان را فقط برای این چیزها صرف می کنیم. نمی دانم وضعیت نفت چه شده است ما یک جلسه ای هم از طرف دوستان داشتیم ولی چشمم آب نمی خورد که با این آدم ها نفت به سرمنزل مقصود برسد و کسی به حق و حقوقش برسد. از کسانی که در این امور دخیل هستند می خواهم که یک ضمانت بانکی یا چیزی را بگیرند. ببینند طرف این کاره است یا نه. معلوم نیست اصلا طرف می تواند بدهی ها را بدهد یا نه. وکیل من با وکیل باشگاه نفت صحبت کرد ولی چشم من آب نمی خورد که مالک نفت این کاره شود. او سخنران خوبی است اگر سخنگویی باشگاه را به او بدهند خیلی بهتر است.
  • مطمئنا خصوصی کردن به نفع ماست. نمی شود که من معامله را انجام دهم بدون اینکه چیزی را نشان ندهم. مگر می شود ضمانت نامه نگیریم و استقلال و پرسپولیس را بدهیم. اگر خصوصی باشند و مدیران خوبی داشته باشند بالای ۲۰۰ میلیارد سالیانه در می آورند. متاسفانه نمی توانیم این کار را بکنیم. ما بخاطر مسائلی نمی توانیم این دو را خصوصی کنیم. برای سلطانی فر احترام قائلم ولی این کار یعنی خصوصی شدن این دو باشگاه ممکن نیست.
  • من خودم وقتی بازی می‌کردم به ندرت ۱۲ شب را می دیدم. همه چیز عوض شده است. من خودم خیلی چیزها را دیده ام ولی نمی توانم بگویم و از طرفی گفتن من هم چیزی را درست نمی کند. من برای مدیرانی که با پول باشگاه ها می روند هتل می گیرند و یک سری پاداش های آنچنانی به بعضی هایشان داده می شود، متاسفم. شما خودتان بهتر از من این چیزها را می‌دانید. من باید خودم را درست کنم بعد یقه بازیکن را بگیرم. وقتی من خودم شب زنده داری کنم، چگونه می توانم یقه بازیکن را بگیرم؟ وقتی مدیر فوتبال ما ساعت ۵ صبح به هتل بر می گردد، از بازیکن چه توقعی دارید؟ متاسفانه جامعه عوض شده است. این مسائل در بین جوانان به وفور دیده می شود و فوتبال هم جزوی از این جامعه است. 
  • در بایرن مونیخ که بودم چند بازیکن رفتند و فردا هم بازی نداشتیم ولی جریمه سنگینی شدند. نه از بکن بائر و نه دیگران نشنیدم که من ۵ صبح می آیم به هتل و به کسی هم ربطی ندارد. منشی باشگاه وظیفه اش این بود که ۱۰ شب به من زنگ بزند و ببیند من خانه هستم یا نه. بعد از ۲۰ روز منشی بایرن خسته شد و دیگر زنگ نزد. 

 

۶    
آی اسپورت
2017-10-12 16:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر