فهرست
عدم حمایت از طرف باشگاه؛ علت جدایی ابراهیمی از سپاهان!
عدم حمایت از طرف باشگاه؛ علت جدایی ابراهیمی از سپاهان!

عدم حمایت از طرف باشگاه؛ علت جدایی ابراهیمی از سپاهان!

آی اسپورت- امید ابراهیمی هافبک تیم فوتبال سپاهان که در پایان فصل سیزدهم قراردادش با باشگاه سپاهان به پایان رسید تمایلی برای ماندن در این تیم نداشت. ابراهیمی خط خوردن از اردوی تیم ملی و از دست دادن جام جهانی را نتیجه عدم حمایت زلاتکو کرانچار و باشگاه سپاهان از خود دانسته بود و بارها در مصاحبه‌هایش به این موضوع اشاره کرده بود. ابراهیمی در پایان لیگ سیزدهم با پیشنهاد استقلال مواجه شد و با ذکر دلایلی که عنوان شد با مسئولان باشگاه تهرانی مذاکراتی را نیز انجام داد. 
هرچند مسئولان باشگاه سپاهان در هفته های اخیر با برگزاری جلسات مختلفی به دنبال متقاعد کردن این بازیکن برای ماندن در سپاهان بودند اما این تلاش‌ها نتیجه نداد تا تلاشهای استقلال برای در اختیار گرفتن این بازیکن بیشتر شده و امید در آستانه پیوستن به آبی‌ها قرار گیرد. 
گفته می‌شود مذاکرات ابراهیمی با استقلال تقریباً به مراحل پایانی نزدیک شده است و این بازیکن در آستانه امضای قرارداد با آبی پوشان قرار دارد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-07 16:35:03
نظر دهید

۱ نظر
ایمان
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
با خودش هر طور شده مصاحبه کنید ببینیم بالاخره کجا میخواد بازی کنه یه بار میگین سپاهان اولویتشه یه بار گیگین با استقلال توافق کرده یه بارم میگین باپرسپولیس توافق کرده گا که نفهنیدیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر