فهرست
نونو گومژ: پرتغال با نبود رونالدو کنار می آید
نونو گومژ: پرتغال با نبود رونالدو کنار می آید

نونو گومژ: پرتغال با نبود رونالدو کنار می آید

آی اسپورت - وضعیت کریس رونالدو هنوز مشخص نشده و احتمال دارد که دست کم او در بازی ابتدایی پرتغال مقابل آلمان حضور نداشته باشد.

با این حال مهاجم اسبق تیم ملی پرتغال یعنی نونو گومژ معتقد است که بازیکنان این تیم می توانند خود را با نبود رونالدو وفق دهند.

گومژ در همین رابطه در گفت و گو با سایت گل گفت: \" بدون شک با بودن رونالدو پرتغال تیمی فوق العاده قدرتمند می شود. اما من معتقدم بدون رونالدو نیز پرتغال تیم خوبی دارد. نانی بازیکن کوچکی نیست. ما موتینیو را نیز داریم که می تواند شرایط بازی را تغییر دهد.

با این حال رونالدو بازیکن فوق العاده مهمی برای ماست. امیدوارم هر چه زودتر آمادگی کامل را برای حضور در جام جهانی پیدا کند.\"

گومژ عضو تیمی بود که با لوئیس فیلیپه اسکولاری در فینال تلخ یورو 2004 مغلوب یونان افسانه ای شد. گومژ در رابطه با وضعیت اسکولاری و تیم او در جام جهانی 2014 نیز گفت: \" به خوبی اسکولاری را می شناسم. معتقدم برزیل تیم فوق العاده خوبی دارد و می تواند مدعی اصلی قهرمانی در جام جهانی باشد.

میزبانی آن ها نیز می تواند در موفقیتشان تاثیرگذار باشد. هر چند اسپانیا نیز تیم بسیار خوبی است و مدافع عنوان قهرمانی محسوب می شود.\"

     
آی اسپورت
2014-06-07 17:13:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر