فهرست
صید استفلال و بهانه عصبی کننده!/ سرنوشت محسن بنگر در انتظار امید ابراهیمی
صید استفلال و بهانه عصبی کننده!/ سرنوشت محسن بنگر در انتظار امید ابراهیمی

صید استفلال و بهانه عصبی کننده!/ سرنوشت محسن بنگر در انتظار امید ابراهیمی

آی اسپورت - سرانجام تلاش مدیران سپاهان برای امضای قرارداد جدید با امید ابراهیمی نتیجه نداد و این بازیکن جدایی اش از باشگاه اصفهانی را قطعی کرد. هافبک دفاعی طلایی پوشان که در آغاز فصل نقل و انتقالات از باشگاه های مختلفی پیشنهاد دریافت کرده بود، دلیل این تصمیم را عدم حمایت از طرف باشگاه بعد از کنار گذاشته شدن از لیست تیم ملی عنوان کرده است!  این ژست امید یادآور رفتار کریس رونالدو پس از رسیدن چهارمین توپ طلای پیاپی به لئو مسی است. او احتمالا خودش را قربانی بی توجهی باشگاه می داند، آن هم در شرایطی که کی روش از همان ابتدا اعتقاد به مراتب بیشتری به بازی رضا حقیقی داشت و این بازیکن اهل شاندیز به نوعی از کشف های خود کی روش به شمار می رود.

جدایی یکی از محبوب ترین چهره های سکوهای فولادشهر از سپاهان، هواداران این باشگاه را به شدت عصبانی کرده است. آن ها در وبسایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف به ابراهیمی و بهانه اش برای جدایی تاخته اند و آن را توجیهی برای دست بالا گرفتن در روند ترک سپاهان امضای قرارداد با آبی های تهران دانسته اند. به نظر می رسد آن ها از بازیکنی که توسط باشگاه سپاهان به فوتبال ایران معرفی شده انتظار این ناسپاسی را نداشته اند. البته نکته فراموش شده در این ماجرا شاید این باشد که امید علاوه بر سپاهان به امیر قلعه نویی نیز مدیون است. چرا که در زمان مربیگری وی در این باشگاه از شهرداری بندرعباس به سپاهان اضافه شد.

تحرکات این ساعت های سپاهانی ها در شبکه های اجتماعی، نشان از تکرار تراژدی محسن بنگر برای ابراهیمی خواهد داشت. محسن نیز روزگاری در بین هواداران این تیم به اندازه ای محبوب بود که حتی دست عنایتی را می گرفت و از آن ها می خواست این بازیکن را هم تشویق کنند!  کمی بعد و در لباس پرسپولیس اما طرفداران سپاهان در ورزشگاه آزادی به اندازه ای از خجالت او درآمدند که پس از گل برتری سرخ ها او دست به یک واکنش منشوری زد. سپاهان حالا پس از یک فصل بی جام و بی سهمیه، یکی از ستاره های مهم اش را نیز از دست داد تا روزهای دشواری در فصل نقل و انتقالات پیش رو داشته باشد. 

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-07 17:03:51
نظر دهید
۳ نظر
-
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
30میلیون هواردار استقلال کجا و 5میلیون هوادار سپاهان کجا..................
امید ما هواداران استقلال پشت تو هستیم
نام و نام خانوادگی 2
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۸
نام و نام خانوادگی! منظورت چیه پشت امید جان هستید؟ هرچی کمتر آدم پشتت باشه که بهتره!
حامد
يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
امید ابراهیمی را کریم قنبری کشف کرد و اورد و با اصرار کریم قنبری و دیدن تمرینات خوبش قلعه نوعی بازیش داد.مدیون قلعه نوعی نیست.مدیون کریم قنبریه.بعدم امید توقع داشت تو پستی به تیم ملی بره که خیلی ترافیک بازیکن داریم.تیموریان، حقیقی، نکونام... اینا نشون میده اینا همش بهونس.ولی بازم ما امیدو دوست داریم اونا با بنگر با مصاحبه هاش مقایسه نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر