فهرست
گزارش روز: آیا دشان از عدم دعوت نصری پشیمان است؟
گزارش روز: آیا دشان از عدم دعوت نصری پشیمان است؟

گزارش روز: آیا دشان از عدم دعوت نصری پشیمان است؟

آی اسپورت - فرانک ریبری در نهایت نتوانست به آمادگی لازم برسد و از فهرست تیمش برای حضور در جام جهانی 2014 خط خورد.

جمعه ریبری در تمرینات تیم ملی بار دیگر از ناحیه ی کمر احساس ناراحتی کرد و MRI گرفته شده از او نشان می داد که او نمی تواند فعالیت سنگین بدنی داشته باشد.

اکنون رمی سابلا وینگر باشگاه مونت پولیه برای حضور در جام جهانی به اردوی تیم ملی فرانسه دعوت شده است تا جای خالی فرانک ریبری را پر کند.

با توجه به شرایط پیش آمده بسیاری از منتقدان تصور می کنند که دیدیه دشان حسرت عدم دعوت از سمیر نصری را در دل خودش داشته باشد. اما آیا واقعا این چنین است؟

مطمئنا دشان نیز کمترین شکی در توانایی های سمیر نصری نداشته اما باید همه ی شرایط را پیرامون عدم دعوت او لحاظ کرد.

نصری اولین بار نیست که مورد غضب سرمربیان تیم ملی کشورش واقع می شود. در سال 2010 نیز او توسط ریموند دومنک نادیده گرفته شد هر چند در یورو 2012 لوران بلان به او نقش کلیدی در تیمش داد.

حضور نصری در ترکیب تیم ملی در سال 2012 همراه با حاشیه هایی بود، حاشیه هایی که خوشحالی نامتعارف او پس از گلزنی مقابل انگلیس را به همراه داشت.

نصری بازیکنی است که حواشیش در خارج از زمین معمولا پر رنگ تر از عملکرد او در داخل زمین بوده است. نصری در تیم باشگاهی اش منچستر سیتی نیز بارها حواشی زیادی را ایجاد کرده است.

به این ترتیب شاید باید به نظر دشان در این مورد احترام بیشتری گذاشت. دشان پیش از این در اظهار نظری گفته بود: \" وظیفه ی من این است که 23 بازیکنی را انتخاب کنم که در تفکرات من جای داشته باشند. دلیلی ندارد که این 23 بازیکن لزوما بهترین های فرانسه باشند.\"

علی رغم مصدومیت ریبری، باز هم بعید است دیدیه دشان پشیمانی از بابت دعوت نکردن نصری در ذهن خود داشته باشد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-07 18:35:42
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۵
من به اینا کار ندارم رویس حیف شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر