فهرست
اتفاقاً الان وقت انتقاد است
اتفاقاً الان وقت انتقاد است

اتفاقاً الان وقت انتقاد است

آی اسپورت – در تمام روز‌هایی که کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی می‌نشست، ما در خبرورزشی حامی او و تیم ملی بودیم و اگر بنا باشد مارک ویلموتس هم سرمربی تیم ملی بماند، تردید نداشته باشید این حمایت ادامه خواهد داشت.

هیچ چیزی از تیم ملی مهم‌تر نیست و درست به خاطر همین نگرش، در فاصله بازی با بحرین و بازی با عراق، تلاش کردیم نگاه انتقادی به تیم ملی نداشته باشیم، ولی حالا که تا بازی بعدی تیم ملی یعنی تا فروردین ۹۹، چهار ماه و نیم زمان داریم و انتقاد‌ها فشاری به تیم ملی منتقل نمی‌کند، سکوت جایز نیست.

بی‌تعارف آن روز‌هایی که پشت سر هم فیفادی‌ها را از دست می‌دادیم باید به امروز فکر می‌کردیم. آن روز‌هایی که حریفان ایران بازی می‌کردند و ما در حال استراحت بودیم، طبیعی بود تاوان سنگینی پس می‌دهیم.

چرا راه دور برویم؛ در فاصله بازی با بحرین و بازی با عراق ویلموتس کجا بود؟ چند روز در ایران زندگی کرد؟ کدام بازی لیگ را دید؟ اگر ویلموتس لیگ را می‌دید قطعاً متوجه می‌شد مسعود شجاعی نمی‌تواند مرکز زمین را برای ما بچرخاند و مهم‌تر از آن، جای ترابی و غفوری نباید روی نیمکت باشد... وقتی ۴ روز قبل از بازی، تازه اردو را شروع می‌کنیم و با ۳ جلسه تمرین به مصاف حریف می‌رویم، معلوم است نباید برنده بازی باشیم. اگر می‌شد با ۳ جلسه تمرین، برنده شد اروپایی‌ها نادان نیستند که بیشتر از این و جدی‌تر از این تمرین می‌کنند.

باختیم، اما این باختن پایان دنیا نیست... فوتبال مثل زندگی ادامه دارد. مهم این است که این تلنگرها، ما را به خودمان بیاورد و رقابت‌ها را جدی بگیریم، چه داخل زمین و چه بیرون میدان... این روز‌ها باید از کاستی‌ها گفت، به این امید که برطرف شود...

 

خبر ورزشی 

۸ ۱  
آی اسپورت
2019-11-16 13:09:00
نظر دهید

۱ نظر
بابک66
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۲۰
این مربی بی غیرت و بی دانش و خایه مال بود و نبودش چه فرقی داره؟؟؟
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر