فهرست
تیاگوسیلوا: مهار مسی؟ به تفنگ احتیاج خواهم داشت!
تیاگوسیلوا: مهار مسی؟ به تفنگ احتیاج خواهم داشت!

تیاگوسیلوا: مهار مسی؟ به تفنگ احتیاج خواهم داشت!

آی اسپورت-تیاگو سیلوا، کاپیتان تیم ملی برزیل، درباره نحوه متوقف کردن مسی در رویارویی احتمالی مقابل آرژانتین و مسی به شوخی گفت برای توقف او به یک تفنگ احتیاج خواهم داشت.

کاپیتان پاری سن ژرمن پیش از این در سه دیدار با میلان و پی اس جی در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف مسی رفته است.

در صورتی که برزیل و آرژانتین در این دوره جام جهانی با هم روبه رو شوند احتمال تقابل دوباره این دو وجود دارد، و سیلوا در جواب سوالی مبنی بر این که برنده چهار توپ طلا را چطور متوقف خواهی کرد اعلام کرد که برای متوقف کردن مسی ممکن است به سلاح احتیاج داشته باشدً.

سیلوا در این باره به مجله بلاک گفت: \" چطور متوقفش خواهم کرد؟ مسی را فقط با تفنگ می شود متوقف کرد. او بازیکنی است که وقتی بقیه تیم دنبال تیم هستند تو را به خودش مشغول نگه می دارد. با وجود مصدومیت فصل گذشته اش او یک تهدید بزرگ در جام جهانی خواهد بود.\"

از برزیل و آرژانتین به عنوان دو تا از مدعیان اصلی جام جهانی نام برده می شود.سیلوا اعلام کرد که از دیدار مقابل رقیب منطقه ای برزیل در جام جهانی استقبال خواهد کرد اما از بازی با رقبای دیگر نیز استقبال خواهد کرد.

او گفت: \" بازی با آرژانتین یک دیدار کلاسیک خواهد بود، پس از آن بازی با آلمان، بازی بزرگی خواهد بود که تکرار دوباره فینال سال 2002 جام جهانی کره و ژاپن خواهد بود یا بازی مقابل اسپانیا، آنها قطعا برای گرفتن انتقام فینال جام کنفدراسیون ها خواهند آمد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-07 22:39:27
نظر دهید

۱ نظر
سجاد شفاعی
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۱
من این نظر را فقط به مسی می نویسم مسی کل ایران عاشق تو هست ومن نیز عاشق تو هستم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر