فهرست
مارکینیوس در آستانه انتقال به نیوکمپ
مارکینیوس در آستانه انتقال به نیوکمپ

مارکینیوس در آستانه انتقال به نیوکمپ

آی اسپورت-بارسلونا در مراحل پایانی توافق با پاری سن ژرمن برای خرید مارکینیوس قرار دارد تا این بازیکن به عنوان اولین خرید لوییز انریکه در بارسلونا به نیوکمپ بپیوندد.

این انتقال، که منابع موثق انتظار دارند تا دوشنبه نهایی شود ممکن زمینه ساز انتقال دنی آلوز به پارک دو پرنس باشد.

این مدافع راست در دوران حضورش در نیوکمپ موفق به کسب 4 قهرمانی لالیگا و 2 قهرمانی جام باشگاه های اروپا شد، اما به دلیل وارد شدن به آخرین سال قراردادش با بارسلونا که سالانه 10 میلیون یورو برای بارسا هزینه داشت باشگاه به او اطلاع داده که در صورت تمایل می تواند بارسا را ترک کند.باشگاه پاریسی در این مدت علاقه خود را برای جذب آلوز نشان داده طوری که او در مصاحبه اش پی اس جی را به عنوان \" یک جایگزین مناسب \" توصیف کند.

از طرفی پاریسی ها هیچ علاقه ای برای فروش مارکینیوس یک فصل پس از خریدش با 30 مییلیون یورو از رم به بارسلونا نداشت و به او اطلاع داده بودند که اجازه خروج از پی اس جی را به او نمی دهند و قیمت احتمالی او را 60 میلیون یورو خواندند.

بارسلونا در حال حاضر در حال مذاکره با پی اس جی برای کاهش قیمت این بازیکن به 35 میلیون یورو هستند اما پی اس جی پیشنهاد اضافه شدن دنی آلوز در قرارداد پایانی را داده اند تا آلوز را با یک قرارداد سه ساله به خدمت بگیرند.

دفاع وسط یکی از بزرگترین مشکلات بارسلونا در فصل های اخیر بوده است مخصوصا که آنها از فصل بعد کارلس پویول کاپیتان سابقشان را به علت مصدومیت های متعدد نخواهند داشت و قرارگرفتن ماسکرانو و سانگ در پست دفاع وسط هیچ گاه مشکلات خط دفاع بارسا را برطرف نکرده است.

گفتنی است مارکینیوس تنها یک بازی ملی برای برزیل دارد و توسط اسکولاری برای حضور در فهرست پایانی اسکولاری در جام جهانی دعوت نشده است اما با تیم زیر 20 سال برزیل یک شنبه موفق به کسب تورنومنت تولون شد.

     
آی اسپورت
2014-06-08 09:26:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر