فهرست
تیمی که هرگز کامل نبوده؛ بیمارستان آبی
تیمی که هرگز کامل نبوده؛ بیمارستان آبی

تیمی که هرگز کامل نبوده؛ بیمارستان آبی

آی اسپورت - استقلال لیگ بیستم، تیم مهیجی نیست. مهیج در مقایسه با تیمی که استراماچونی داشت و ساخت و حتی استقلالی که در یک چهارم و نیمه نهایی جام حذفی با مجیدی دیدیم. سوای اینکه این استقلال فکری، آشکارا مشکلات جدی دارد، آبی ها هنوز در این فصل یک تیم کامل نبوده اند. بحران مصدومیت (درست مانند لیگ یازدهم که دکتر نوروزی در استقلال حضور نداشت) گریبان استقلال را گرفته و رها نمی کند. فکری در هیچکدام از بازیهایش تا اینجای کار، همه بازیکنانش را نداشته و رهایی از این کابوس فعلا برایش میسر نیست. او در آرزوی تعطیل شدن بیمارستان آبی، زندگی می کند.

 

* سیاوش یزدانی

در اولین بازی فصل برای استقلال بازی کرد و دیگر در چمن رویت نشد. زمان برگشتن یزدانی به زمین مشخص نیست ولی او در بهترین حالت، یکی دو بازی بعد از حضورش، انجام می دهد و دوباره زمین چمن را به مقصد تخت فیزیوتراپی ترک می کند. 

 

* داریوش شجاعیان

2 بار پاره کردن رباط صلیبی باعث شده شجاعیان دیگر بازیکن قبلی نشود چون با «ترس» بازی می کند و همین یعنی شجاعیان هرگز همه توانش را نمی تواند خرج کند. شجاعیان بازی با ذوب آهن را از دست داد و فعلا هم در تمرینات غایب است. 

 

* شیخ دیاباته

بعد از اتفاقات بازی با فولاد در اهواز و سپس چند دقیقه بازی برابر ماشین سازی، دیاباته هم استقلال را به مقصد جایی جز چمن ترک کرد. آقای گل فصل قبل البته میانه ای دلنشین با مصدومیت دارد و کمتر پیش آمده همه فصل را بازی کند. او در بهترین حالت، دو سوم بازیها هست و استقلال با همین دو سوم هم می تواند خیلی کارها بکند. دیاباته هنوز آمادگی حضور در تمرینات را پیدا نکرده و به طور اختصاصی دور زمین می دود. 

 

* وریا غفوری

غفوری هر فصل چند بازی را از دست می دهد و حالا از شانس بد فکری، کاپیتان و بحران مینیسک در ابتدای فصل رخ داده. او نیز در بازی برابر شهر خودرو غایب بود هرچند برابر ذوب آهن، برگشتی درخشان داشت.

 

* محمد نادری

پنجره بسته به علاوه کرونا و تمرین نکردن به علاوه مصدومیت در بازی با شهر خودرو یعنی نادری در این 7 بازی، بیشتر از حضور، غیبت خورده و هنوز به تمرینات برنگشته.

 

* عارف غلامی

به دلیل مصدومیت، در ترکیب اصلی بازی با شهر خودرو نبود و فقط در دقایق کمی برای استقلال بازی کرد. بازی با ذوب آهن را از دست داد. غلامی البته به تمرینات برگشته و شرایط بازی کردن را پیدا کرده است.

 

* فرشید اسماعیلی

در بحبوحه نداشتن بازیساز، فرشید اسماعیلی با همین اندک توانایی هایی که برایش باقی مانده می توانست به فکری کمک کند ولی او نیز به دلیل درگیری لفظی با مدیرعامل، در تمرینات حضور ندارد و چندین بازی را از دست داده است. اسماعیلی البته به دلیل مصدومیت هم در چند بازی غایب بوده.

 

* مسعود ریگی

جنگجوی مرکز زمین استقلال در دقایق پایانی بازی با پیکان مصدوم شد ولی خیلی زود به میادین برگشت. ریگی دو بازی استقلال برابر صنعت نفت و شهر خودرو را از دست داد. 

 

* بابک مرادی

مجموع دقایق بازی اش برای استقلال به 5 نرسیده بود که به دلیل مشکل فسخ یک طرفه قراردادش حالا باید 4 ماه دور از میادین باشد.

 

* محمد دانشگر

بعد از یک دفع توپ ساده در بازی با فولاد، به تابلوهای تبلیغاتی خورد و مصدوم شد و در دو بازی بعدی تیمش فقط یک دقیقه بازی کرد.

 

۳ ۳  
آی اسپورت
2020-12-22 01:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
KEAn
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹، ۲۰:۳۵
باون زمین تمرین انتظار مصدومان بیشتر از این رو داریم
پیمان
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹، ۲۱:۴۸
کسکش به تو چه بی ناموث لنگی
پیمان
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹، ۰۰:۰۵
بی شرف چرا کامنت های مارو پاک میکنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر