فهرست
قهرمان سابق آسیا در آستانه سقوط به لیگ 3
قهرمان سابق آسیا در آستانه سقوط به لیگ 3

قهرمان سابق آسیا در آستانه سقوط به لیگ 3

آی اسپورت - پاس همدان تیمی که آخرین قهرمانی ایران در باشگاه‌های آسیا را به ارمغان آورد و در لیگ دسته دوم بازی می کند با حکم فیفا در آستانه سقوط به لیگ دسته سوم قرار گرفته است. بعد از آن که فیفا با اعمال حکم محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی این تیم را نقره داغ کرد تا جدیت خود را با باشگاه های بدهکار به رخ فوتبال ایران بکشد، این بار یقه پاس همدان را گرفت تا هر دو باشگاه ایرانی که سابقه قهرمانی باشگاه‌های آسیا دارند با احکام قاطع فیفا نقره داغ شوند.

شکایت طلبکاران خارجی تیم پاس همدان و عدم پرداخت بدهی‌های این بازیکنان باعث شد تا کمیته انضباطی فیفا با صدور حکمی این تیم را محکوم به کسر ۶ امتیاز در فصل جاری کند. با احتساب کسر این ۶ امتیاز، امتیازات پاس همدان در هفته نوزدهم به ۲۰ کاهش یافت تا در رده دهم جدول دوازدهم این مسابقات قرار گیرد. هرچند مسئولین باشگاه پاس نسبت به این رای اعتراض داشتند، اما احتمال این که رای فیفا شکسته شود بسیار کم است.  

پاس تهران قهرمان سابق آسیا
پاس تهران قهرمان سابق آسیا

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-02-01 13:33:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۵
این اون پاس پرافتخار و بزرگ نیست اون پاس سال ۸۶ تموم شد و به تاریخ پیوست و افتخاراتشم نباید به حساب پاس همدان نوشته بشه !
خیلی راحت یه تیم ریشه دار و اصیل رو با یه تصمیم احمقانه نابود کردن تا امروز تیمهای بی افتخار و تازه به دوران رسیده بیان علم بشن !
۳
مسعود
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
بله وقتی تیم بزرگی مثل پاس که همواره با استقلال مدعی قههرمانی لیگ بود رو میفرستید شهراستان همین اتفاق ها هم میافته مثل این میمونه بگن لندن تیم زیاد داره ارسنال چلسی تاتنهام رو فرستن شهر های گوچیک میرن تو شهر هایی که طرفداری دارن نه هیچ چیز دیگه ای بعد ببینیم تو لیگ میتونن بمونن یا نه مسئولین بی لیاقت نیستن ... هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر